Kevadine spordipäev Raadi mõisapargis

Uudis

10. mail on ülikooli töötajad koos peredega oodatud Raadi mõisaparki, et võtta vastu kauaoodatud kevad ning osaleda Tartu ülikooli spordipäeval, kus sel korral saab lisaks võistlustel ja mälumängus osalemisele käia ka Raadi ajalugu tutvustaval lühimatkal.

Pere pisemad liikmed saab jätta lastehoidu ja suuremad saata orienteerumismängule. Kõiki soovijaid ootavad Eesti rahva muuseumi väravast Kõrveküla suunas kulgevad kergliiklusteed. Spordipäeval on kavas ka meeskondlik võistlus, kus koos tehakse läbi kolm eri lustlikku ala. Võistlus on pigem osavuse ja kiire mõtlemise peale, seega sobib see ka neile, kes spordis ennast väga kindlalt ei tunne.

Lisaks muudele tegevustele on võimalik tasuta külastada Raadi veetornis asuvat näitust, mängida välimalet ning osaleda rulluisukoolis.

Suurimate osalejate arvuga struktuuriüksustele antakse spordipäeval edasi aktiivseima üksuse rändkarikas. Eelmisel aastal pälvisid karika germaani, romaani ja slaavi filoloogia instituut ning turundus- ja kommunikatsiooniosakond.

Lisainfo: siseveeb.ut.ee/kevadspordipaev.

Jaga artiklit