Projektide menetlemine muutus lihtsamaks

Uudis

Alates aprillikuust on võimalik kasutada värskema sisu ja välimusega grandiveebi ehk projektide menetlemise töövoogu.

Grandiveeb on ülikoolisisene halduskeskkond, kus on võimalik teha projektidega seotud menetlustoiminguid. Samuti saab iga ülikooli liige ülevaate projektidest olenevalt vajadusest ja oma rollist projektis. Et grandiveeb on seotud teiste infosüsteemidega, on see otsekui värav järgmiste oluliste andmete juurde.

Grandikeskuse koordineerimisvaldkonna juht Ines Kerikmäe ütles, et grandiveebi loomise eesmärk oli muuta projektide menetlemine kiiremaks ja tõhusamaks. Uuendatud grandiveebis lähebki kooskõlastamine ladusamalt.

«Inimene, kellel on mitu rolli, saab kõik korraldused kinnitada ühe klõpsuga ja sel viisil vältida mitmekordset kooskõlastamist. Ühtlasi lihtsustab süsteem kasutaja tööd sellega, et teeb mõne toimingu ise ära,» selgitas Kerikmäe.

Näiteks suudab süsteem olla abiks üldkulu arvestamisel, mis varem eeldas kasutajalt mitme dokumendi kokkuviimist. Kasutajate tööd lihtsustab seegi, et kõik grandiveebi sisestatud andmed jõuavad nüüdsest automaatselt ka Eesti Teadusinfosüsteemi.

Grandiveebi täiendatakse parandusettepanekute põhjal ka edaspidi. Praegu lihtsustatakse väikeprojektide menetlemise võimalusi.

Jaga artiklit