Talveülikooli avas Mart Noorma

Uudis

Talveülikooli neljanda hooaja avas 3. veebruaril kell 16 Philosophicumi ringauditooriumis loenguga tudengisatelliidi EstCube-1 eestvedaja ja Postimehe 2013. aasta inimene Mart Noorma.

Tartu ülikooli talveülikooli «Vaim ja inspiratsioon» raames saab teadmisi omandada enam kui 15 kursusel Tartus, Tallinnas, Viljandis ja Pärnus. Kuni 14. veebruarini toimuvaid täiendusõppekursusi pakuvad oma ala tunnustatud õppejõud ja pikaajalise kogemusega praktikud. Kursused on ettevõtjatele, juhtidele, spetsialistidele, õpetajatele ning kõigile teistele, keda teema huvitab.

Näiteks saavad tekstide loomisega seotud huvilised osaleda luuletaja ja proosakirjaniku Kristiina Ehini kursusel «Loovkirjutamine», kus innustatakse ja toetakse osalejaid ilukirjanduslikus eneseväljenduses.

Pärnu kolledžis saab aga kasulikke näpunäiteid, kuidas sotsiaalmeedia abil õppetööd rikastada ja õpilasi rohkem kaasata.

TÜ talveülikoolis osalejad saavad Tartu ülikooli tunnistuse koos hinnetelehega. Täiendusõppes kogutud ainepunkte on võimalik kasutada tasemeõppe õppekavade täitmisel sobiva õppeaine olemasolul kõrgkoolis.

Uuri talveülikooli kursuste kohta täpsemalt aadressil www.ut.ee/et/taiendusope/talveulikool.

Jaga artiklit

Märksõnad

talveülikool