Sünnipäevaloosis jagatakse ajakirja Facebooki lehe jälgijate ja õige postituse kommenteerijate vahel ära viis sooja TÜ dressipluusi.
FOTO: Andres Tennus

UT korraldab sünnipäeva puhul kingiloosi

Uudis

Ülikooli häälekandja tähistab novembris 70. sünnipäeva. Sel puhul korraldatakse lugejate seas loosimine, mille võitjad saavad endale Tartu Ülikooli logoga sooja dressipluusi.

Loosis osalemiseks tuleb märkida Facebookis ajakirja leht meeldivaks ja kutsuda seal 30. oktoobri postituse all kommenteerides oma sõbradki auhinnamängus osalema.

Loosimine toimub 22. novembril – sel kuupäeval 70 aastat tagasi ilmus Tartu Riikliku Ülikooli ajalehe esimene number. Võitjad saavad kingituse kätte kokkulepitud ajal UT toimetusest.

Novembri lõpuni saab osaleda ka ajakirja lugejauuringus. Kõigi vastajate vahel, kes selleks soovi avaldavad, loositakse välja kingikott, milles leidub peale ülikooli dressipluusi veel mõndagi huvitavat ja kasulikku.

Näiteks on seal üliõpilaslaulik koos CD-plaadiga, märkmik koos pastakaga, mälupulk, ülikooli muuseumi maiustused ja kaks Startup Day piletit. Lisaks saab võitja soovi korral endale või kellelegi teisele UT ajakirja aastaks tasuta koju tellida.

UT meeskond soovib kajastada vajalikke ja huvitavaid teemasid ning pakkuda põnevat lugemist ülikooli inimeste ja nende tegemiste kohta. Lugejate tagasiside on ajakirja jaoks väga tähtis, et teada, mida ülikoolipere väärtustab.

Paljud varasemates lugejauuringutes pakutud ideed on ellu viidud. Nii on aastate jooksul tekkinud uusi rubriike ja korduvalt on üle vaadatud levivõimalused. Samuti läbis ajakirja kujundus 2015. aastal põhjaliku värskenduskuuri.

Lugejauuringus oodatakse osalema nii TÜ töötajaid, üliõpilasi, vilistlasi kui ka koostööpartnereid. Küsimusi on kümmekond ning need puudutavad senist lugemiskogemust ja ootusi ajakirja tuleviku suhtes.

Jaga artiklit