November 2018, nr 10
FOTO: Andres Tennus
Sünnipäevaloosis jagatakse ajakirja Facebooki lehe jälgijate ja õige postituse kommenteerijate vahel ära viis sooja TÜ dressipluusi.

Ülikooli häälekandja tähistab novembris 70. sünnipäeva. Sel puhul korraldatakse lugejate seas loosimine, mille võitjad saavad endale Tartu Ülikooli logoga sooja dressipluusi.

Loosis osalemiseks tuleb märkida Facebookis ajakirja leht meeldivaks ja kutsuda seal 30. oktoobri postituse all kommenteerides oma sõbradki auhinnamängus osalema.

Oktoober 2018, nr 9
FOTO: Merilyn Merisalu
Märksõnad: 

UT toimetus ootab lugejate tagasisidet, et kujundada ajakirja tulevikku lugejaskonna soovide järgi.

Iga paari aasta tagant korraldab Universitas Tartuensis oma lugejate seas uuringu, et teada saada, kuidas ajakirja suhtutakse ning mida teha, et see oleks sisukam ja läheks korda rohkematele lugejatele.

Detsember 2014, nr 11
FOTO: Lauri Kulpsoo
Märksõnad: 

Oktoobri lõpus ja novembri alguses korraldasime UT ajakirja lugejate seas uuringu, et teada saada, kuidas ajakirja suhtutakse ja mida tulevikus teha, et ajakiri oleks sisukam ja läheks korda rohkematele lugejatele. Uuringus osales üle 300 ülikooli tudengi, töötaja ja vilistlase. Küsimustikule vastajate hulgas oli ka ülikooli koostööpartnereid ja teisi, kes TÜ-ga nii otseselt seotud pole.

Oktoober 2014, nr 9
Märksõnad: 

UT toimetus ootab lugejate tagasisidet, et ajakirja tulevikku lugejate soovide järgi kujundada. Soovijate vahel loositakse välja soe TÜ pusa.

Telli voog RSS - lugejauuring
Telli voog RSS - lugejauuring