Pakistani kultuuriõhtu

Uudis

Sari «Kultuuriderikas Tartu» kutsub kõiki huvilisi 7. aprillil järjekorras viiendale kultuuriõhtule. Seekord tutvustatakse Pakistani mitmekesist kultuuri, kombeid ning rahvariideid.

Muu hulgas saab näha dokumentaalfilmi Induse orust, pilte põnevatest kultuuri- ja loodusvaatamisväärsustest ning kes soovib, saab selga proovida ning lasta end fotole jäädvustada pakistani rahvuslikes riietes (shalwar kamees, topi, ajrak, chatrali topi, shaal, dupata). Samuti saab maitsta pakistani toitu (karahi, korma, roti, sindhi biryani, khmeer) ja chai teed.

Huvilisi võõrustavad Pakistanist pärit Tartu ülikooli töötajad ja üliõpilased koos TÜ personaliosakonna ning Tartu loodusmaja inimestega.

Pakistanile pühendatud kultuuriõhtu toimub 7. aprillil algusega kell 18.30 Tartu loodusmajas (Lille 10). Õhtu toimub inglise keeles koos eestikeelsete selgitustega. Osalustasu on viis eurot, alla kümneaastased lapsed on teretulnud tasuta. Registreerumise tähtaeg on 5. aprill.

Eri riikidele pühendatud kultuuriõhtud toimuvad oktoobrist maini ning pakuvad võimalust põnevaks sissevaateks erinevate riikide ja kultuuripiirkondade inimeste ilmavaatesse, kommetesse, kunsti ja loodusesse.

Küsimuste korral ja lisateabe saamiseks palun võtke ühendust Sirli Urbasega (sirli.urbas [at] ut.ee).

Jaga artiklit