Üliõpilasteater võtab vastu uusi liikmeid

Uudis

Tartu üliõpilasteatri eesmärk on Eesti lavadele tundmatute, aga intrigeerivate autorite tutvustamine ja Eesti kirjanike tekstide lavaletoomine. Lavastatud on ka mitmete klassikaliste autorite teoseid ning absurditekste.

Algaval hooajal on kavas Anton Tšehhovi ning Aleksander Vvedenski loomingul põhinevad lavastused. Sügissemestril toimub teatris aktiivne stuudiotöö, mida viivad läbi oma ala professionaalid. Samuti on plaanis osaleda vähemalt kahel välisfestivalil.

Tartu üliõpilasteatri vastuvõtukatsed toimuvad 17. septembril kell 18.30 TÜ peahoone keldrikorruse auditooriumis 027. Ette tuleb valmistada üks lühem proosatekst (kuni pool A4 lehekülge) ja luuletus või laul. Kaasa võtta liikumist võimaldav riietus.

1999. aastal asutatud üliõpilasteater on 16 tegutsemisaasta jooksul välja toonud üle neljakümne lavastuse, üliõpilasteatri kasvandike seast on etenduskunste ja filmindust edasi õppima asunud enam kui 30 inimest.

Rohkem teavet saab üliõpilasteatri kodulehelt www.ut.ee/teater, Facebookist või teatri kunstiliselt juhilt Kalev Kudult telefonil 5569 6846.

Jaga artiklit

Märksõnad

üliõpilasteater