Raekoja platsis avab uksed kodu idufirmadele

Uudis

4. septembril avab aadressil Raekoja plats 16 uksed Garage48 HUB Tartu.

Kell 15 algav avaüritus ei tähenda veel, et idufirmadele, IT-ettevõtetele, vabakutselistele ettevõtjatele ja meeskondadele mõeldud hoone on sissekolimiseks valmis. Ruumides küll juba töötavad igapäevaselt mõned meeskonnad, kuid maja on veel täielikult välja ehitamata.

Garage48 HUB Tartu juht Karin Sepp ütles, et eelkõige on tegu alternatiivse loomingulise kohaga kodus või kohvikus töötamisele. «HUB'i eesmärk on pakkuda tööpindu koos vajaliku inventari ja taristuga lühiajaliselt, samas on meil juba ka mitu püsirentnikku,» rääkis Sepp. Lisaks on pooleli ka koostööläbirääkimised Tartu ülikooliga.

Avaüritus annab tulevastele rentnikele võimaluse endale meeldivad tööpinnad välja vaadata ja nende kujundamises ja viimistlemises kaasa lüüa. Kesklinnas paikev maja annab mugava asukohaga mitmeid eeliseid, millest üks on ka loominguline õhkkond ja võimalus teiste sarnaste inimeste ja meeskondadega suheldes uusi ideid saada.

Garage48 HUB Tartu maja avamine algab 4. septembril kell 15. Pärast tervitusi ja osalejate rühmadesse jagamist tutvustatakse hoonet ja seal töötamise võimalusi lähemalt ning üheskoos tehakse algust siseviimistlusega. Kavas on põnevaid esinejaid, meelelahutus, kontaktivõrgustiku loomine ja õhtune pidu.

Parima idee või idufirma välja pakkunud meeskond võidab uues hoones kuueks kuuks tasuta tööpinna.

Jaga artiklit

Märksõnad

start-up