Ettevõtluse erinumber 2016
FOTO: erakogu
Rein Lemberpuu

Eesti on maailma mastaabis väga väike, seega, nagu me teame, peitub meie võimalus pigem teadmistepõhises majanduses kui mahu- ja ressursipõhises ettevõtluses. Sellest on palju juttu olnud, nii et näib, nagu oleksime niisugusest mõttest aru saanud. Või kas oleme?

September 2015, nr 8
Märksõnad: 

4. septembril avab aadressil Raekoja plats 16 uksed Garage48 HUB Tartu.

Kell 15 algav avaüritus ei tähenda veel, et idufirmadele, IT-ettevõtetele, vabakutselistele ettevõtjatele ja meeskondadele mõeldud hoone on sissekolimiseks valmis. Ruumides küll juba töötavad igapäevaselt mõned meeskonnad, kuid maja on veel täielikult välja ehitamata.

Mai 2014, nr 5
Märksõnad: 

15.–17. maini korraldab Tartu ülikooli tudengite ettevõtlusklubi ECUT tarkvara ja kõrgtehnoloogiaga tegelevatele idufirmadele inkubatsioonikiirenduspäevad «sTARTUp 2014».

Ajujahi-laadne üritus toob kokku neli IT-valdkonna start-up-firmat, rahvusvahelised juhendajad, investorid ning teised ettevõtlusest huvitatud või sellega juba tegelevad inimesed. Kolme päeva jooksul tutvustavad selle valdkonna asjatundjad ettevõtluse ja idufirmade olemust ning annavad nõu, kuidas oma tooteid või teenuseid arendada ja nendega turule minna.

Telli voog RSS - start-up
Telli voog RSS - start-up