TÜ/Rock tuli nelja aasta pikkuse pausi järel taas Eesti meistriks.

Meistrite vastuvõtt

Uudis

26. mail kutsusid TÜ rektor Volli Kalm ja Tartu linnapea Urmas Klaas korvpallis Eesti meistriks saanud meeskonna Tartu ülikool/Rock TÜ senati saali pidulikule vastuvõtule.

«Korvpallimeeskond TÜ/Rock on Tartu meeskond ja tartlased on väga uhked selle üle, et mitu aastat oodatud meistritiitel tuli taas Tartusse,» sõnas vastuvõtul Urmas Klaas. Linnapea lisas, et TÜ/Rock näitas oma võiduga, et linnal on väga hea ja kirglik korvpallimeeskond, millele kaasa elamine liidab ka linna kogukonna ühte.

Meeskonna õhinat tõstis esile ka TÜ akadeemilise spordiklubi juhatuse esimees, kantsler Andres Liinat. Kantsler rääkis, et tegu on ilmselt ühe kõige meeskondlikuma kullaga, mis korvpallis viimastel aastatel võidetud on.

«Kui suudate seda sünergiat ja energiat ka järgmistel hooaegadel hoida, siis ma arvan, et TÜ/Rock on võitmatu,» ütles Liinat.

TÜ/Rock tuli nelja aasta pikkuse pausi järel taas Eesti meistriks, kui alistas Alexela korvpalli meistriliigas neljandat järjestikust korda meeskonna Kalev/Cramo seisuga 86:67.

Galerii: 

Jaga artiklit

Märksõnad

sport