Ühisklassi (HCP 36,1–54) parimaks tunnistati Tartu Ülikooli teadusprorektor Kristjan Vassil.
FOTO: Andres Tennus

Rektori karika turniiril osales ligikaudu sada mängijat

Uudis

26. augustil peeti Otepää golfikeskuses kaheksas Tartu Ülikooli rektori karika turniir, kus sel korral osales 96 mängijat, mis on turniiride senine rekord. Osaleda soovijaid oli rohkemgi, ent võistlusjuhendis oli lubatud just nii palju võistluskohti.

Koos kaks päeva varem ametivande andnud rektor Toomas Asseriga astusid võistlustulle paljud tuntud ühiskonnategelased ja TÜ silmapaistvad vilistlased.

Tugevaimas võistlusklassis (HCP 0–18) võitsid turniiri meeste arvestuses Kaur Andresson ja naiste arvestuses Triin Anette Kaasik. Teises võistlusklassis (HCP 18,1–36) võidutsesid Ines Nigul ja 13-aastane Oskar Laur. Ühisklassi (HCP 36,1–54) parimaks tunnistati Tartu Ülikooli teadusprorektor Kristjan Vassil. Kõik võitjad viisid koju Tartu Ülikooli rändkarika. Põhivõistluse võitjad said peale karika auhinnaks lennufirma Nordica kinkekaardi.

Pikima avalöögi tegid vilistlased Tanel Tein ja Triin Anette Kaasik. Tartu Ülikooli osavaimaks valdkonnaks tunnistati taas sotsiaalteaduste valdkond.

Eriauhinnana oli neljandal rajal palli ühe löögiga auku saamise eest pannud Silberauto välja sõiduauto Mercedes-Benz A200 kaheaastase kasutusõiguse. Samal rajal peetud erivõistlusel «Lähim lipule» olid täpseimad Eva Peedimaa ja Martti Lilleorg, ent palli sel korral ühe löögiga auku ei saadud.

Kõikide golfiturniiril ja samal ajal toimunud algajatele mängijatele mõeldud golfidemol osalenute vahel loositi välja üks Tartu Ülikooli täiendusõppekursus, mille saab võitja ise valida. Kursuse võitis Raul Koni.

Rektori karika golfiturniiri traditsioon sai alguse 2011. aasta augustis ning esialgu oli turniir mõeldud üksnes TÜ üliõpilastele, töötajatele ja vilistlastele. Alates 2014. aastast on võistlus avatud – osalema on oodatud kõik, kes tunnevad huvi Tartu Ülikooli ja golfi vastu.

Jaga artiklit

Märksõnad

golf, rektor