Eelmise aasta talveülikooli juhatas avaloenguga «Vaim ja vägi» sisse TÜ Viljandi kultuuriakadeemia direktor Anzori Barkalaja.
FOTO: Andres Tennus

TÜ talveülikool kutsub vaimule aega leidma

Uudis

Ajale ja vaimule keskenduvas talveülikoolis saab teadmisi omandada 16 kursusel Eesti eri paikades.

2013. aasta jaanuaris ja veebruaris saab osaleda kursustel, mis toimuvad Tallinnas, Tartus, Viljandis ja Võrus. Täiendusõppe võimalusi vaimu turgutamiseks pakuvad oma ala tunnustatud õppejõud ja pikaajalise kogemusega praktikud. Kursustele on oodatud ettevõtjad, juhid, spetsialistid, õpetajad, spordi- ja tervisehuvilised ning ka teiste elualade esindajad.

Lisaks juba tuttavatele kursustele saab talveülikoolis esimest korda osaleda Tallinnas professor Tõnu Lehtsaare koolitusel «Ajajuhtimine». Kvaliteetsema kontakti loomise, hoidmise ja konfliktide lahendamise oskusi saab õppida Tartus suhtlemisõpikute autori lektor Heiki Kripsi kursusel «Suhtlemisoskused».

Tartus räägivad uue toote lansseerimisest ja tarbijakäitumisest ning neuroturundusest majandusteaduskonna õppejõud Andres Kuusik ja Kalev Kaarna kursusel «Uue tootega turule». Kõik need, kes innustuvad tervislikust eluviisist ja toitumisest, on oodatud spordihuviliste talvekooli «Toitumine ja kehakaal». Kuidas oma elule uut suunda seada, saab aga õppida Viljandi kultuuriakadeemia kursusel «Uue karjääri alguse ABC».

Tartu ülikooli talveülikoolis osalejad saavad TÜ tunnistuse koos hinnetelehega. Täiendusõppes kogutud ainepunkte on võimalik kasutada tasemeõppe õppekavade täitmisel.

Talveülikooli programm «Aeg ja vaim» algab tasuta loenguga 21. jaanuaril kell 16 Philosophicumi ringauditooriumis (Jakobi 2), kus professor Tõnu Lehtsaar räägib ajast, vaimust ja igale ajastule omasest ajavaimust.

Täpsem info talveülikooli kursuste,  koolitustele registreerimise ja avaloengu kohta leiab aadressil www.ut.ee/talveulikool.

Jaga artiklit