Vilistlased said ajaveebi

Uudis

Alates märtsist on Tartu ülikooli vilistlastel oma ajaveeb.

TÜ vilistlastegevuse koordinaator Teele Arak ütles, et blogi eesmärk on tutvustada ja tunnustada ülikooli vilistlaste tegevusi ja saavutusi ning tuua need laiema avalikkuse ette.

«Tartu ülikoolil on ligi 70 000 kunagist tudengit, kelle kaasamine ülikooliga seotud tegevustesse ja aruteludesse loob vastastikust lisaväärtust. Seetõttu hakkaski idanema idee anda võimekale vilistlaskonnale oma hääl,» rääkis Arak.

Ajaveebi sisu loovad vilistlased ise. Kirjutada võib igal teemal, olgu see meenutus tudengielust ja ülikooliaegadest või arvamuslugu mõnel päevakajalisel teemal. Lisaks igakuistele vilistlaste sissekannetele on ajaveebi külastajateni plaanis tuua virtuaalnäitusi ja fotomeenutusi, intervjuusid, põnevaid videoid ja vilistlaste edulugusid kodumaal ja kaugemal.

«Blogiga soovime luua interaktiivse suhtluskanali ülikooli ja vilistlaste, vilistlaste endi ning ka vilistlaste ja praeguste tudengite vahel ning seeläbi vahendada ülikooli sõnumit ühiskonnale ning ühiskonna ootusi ülikoolile,» lisas Arak.

Ajaveeb asub aadressil www.vilistlaselu.ut.ee.

Jaga artiklit

Märksõnad

vilistlased