Veebruar 2022, nr 1
FOTO: Andres Tennus
Vilistlased andsid tulevastele üliõpilastele head nõu ka jaanuaris toimunud kõrghariduspäeval „Õpi Tartus“.

Eelmisel aastal osales Tartu Ülikooli mentorlusprogrammis rekordilised 260 inimest ehk 130 mentori ja tudengi paari. Ülikool ootab ka tänavu kandideerima kõiki üliõpilasi, kes soovivad mentori toel aktiivselt oma tulevikku kujundada.

Markus Väin ühines mentorlusprogrammiga 2021. aasta kevadel õigusteaduskonna kolmanda aasta bakalaureusetudengina. Praegu õpib ta Tallinna Ülikoolis magistriastmes politoloogiat ning töötab Välisministeeriumi kliimadiplomaatia ja regionaalse koostöö büroos projektijuhina.

Detsember 2014, nr 11
FOTO: Peace Child International
Märksõnad: 

«Seaduslikul teel on võimalik jõukaks saada kolmel viisil: pärides, võites lotomängus või teenida raha ettevõtlusega, lihtsamalt öeldes – teha tööd,» kirjutab rahvusülikooli 95. aastapäeva puhul ilmunud UT erinumbris «Ettevõtlik rahvusülikool» suhtekorraldaja ja konsultant Janek Mäggi.

Aprill 2014, nr 4
Märksõnad: 

Alates märtsist on Tartu ülikooli vilistlastel oma ajaveeb.

TÜ vilistlastegevuse koordinaator Teele Arak ütles, et blogi eesmärk on tutvustada ja tunnustada ülikooli vilistlaste tegevusi ja saavutusi ning tuua need laiema avalikkuse ette.

«Tartu ülikoolil on ligi 70 000 kunagist tudengit, kelle kaasamine ülikooliga seotud tegevustesse ja aruteludesse loob vastastikust lisaväärtust. Seetõttu hakkaski idanema idee anda võimekale vilistlaskonnale oma hääl,» rääkis Arak.

Telli voog RSS - vilistlased
Telli voog RSS - vilistlased