Tunnustamised

Tunnustusavaldused

TÜ väikese medali ja tänukirjaga tunnustati 55. sünnipäeval kliinilise meditsiini instituudi südamekliiniku kardioloogia lektorit Rein Kolki.

 TÜ väikese medali pälvisid 60. sünnipäeval õigusteaduskonna kriminoloogia professor Jaan Ginter ja 55. sünnipäeval majandusteaduskonna asejuhataja teaduse alal, rahvusvahelise ettevõtluse professor, akadeemik Urmas Varblane; samuti usuteaduskonna endine religioonifilosoofia lektor Jaan Kivistik.

TÜ aumärgi ja tänukirjaga tunnustati kantselei endist dokumendihalduse peaspetsialisti Angelina Valku.

TÜ tänukirja pälvisid 75. sünnipäeval bio- ja siirdemeditsiini instituudi füsioloogia osakonna spetsialist Rein Raamat, 70. sünnipäeval raamatukogu tehnik-spetsialist Elmar Raig ja infotehnoloogia osakonna infrastruktuuri ja kasutajatoe talituse tehnik Aimar Nagel, 65. sünnipäeval ökoloogia ja maateaduste instituudi endine kauaaegne õppejõud ja loodusmuuseumi zoosüstemaatika peaspetsialist Mati Martin ning 60. sünnipäeval bio- ja siirdemeditsiini instituudi biomeditsiini osakonna inimese bioloogia assistent Anu Saag ja kinnisvaraosakonna sisevalvetalituse valveoperaator Roland Triljärv.

Jaga artiklit