TÜ sihtasutuse koduleht uuenes

Uudis

Märtsis uuenes Tartu ülikooli sihtasutuse koduleht nii välimuselt kui ka funktsionaalsuselt: nüüd on stipendiumi taotlejatel mugavam nõutud dokumente täita ja sihtasutusele saata.

Uuenenud veebis on esilehel kuus rubriiki valdkondlike stipendiumitega, eraldi rubriik on stipendiumite jaoks, millele saavad kandideerida kõik üliõpilased sõltumata erialast. Iga rubriigi all on nähtaval konkursid, mille tähtajad on saabumas jooksval semestril.

Taotlemise teeb mugavamaks võimalus laadida taotlusvorm oma arvutisse ja lisada pärast täitmist veebi. Samuti on võimalik laadida taotluse juurde kõik lisadokumendid. Vajaduse korral saab lisada kaks soovituskirja varasema ühe asemel. Kui taotlus on kinnitatud, saavad soovitajatena nimetatud isikud automaatselt palve soovituskirja kirjutamiseks. Erinevalt varasemast on soovitajaks märgitul nüüd võimalik anda sihtasutusele kohe teada, kui ta ei soovi mingil põhjusel seda teha.

Uus koduleht muudab ka stipendiume hindavate komisjonide töö mugavamaks: liikmed saavad ühtse tabeli, kus kõigi taotlejate dokumendid on internetilinkidega juurde lisatud.

Sihtasutuse juhatuse liikme Ruth Kotsari sõnul on sihtasutus viimasel aastal tegelenud väikeste fondide koondamisega suuremateks. Seda ettevõtmist toetab ka uus veeb. Nimelt on iga konkursi juures näha, millised fondid on konkreetse stipendiumi väljaandmisega seotud.

TÜ sihtasutuse koduleht: sihtasutus.ut.ee.

Jaga artiklit