Delta majanduskonverents toimub juba viiendat korda.
FOTO: Olari Pilnik

Delta majanduskonverentsil võetakse luubi alla ettevõtete kasv muutuvas ärikeskkonnas

Uudis

26. mail toimub Delta keskuses majanduskonverents „Kasvuhäkkimine“. Kõik huvilised on oodatud kaasa mõtlema, kuidas säilitada ettevõtete pidev areng ja soodustada nende kasvu.

Arutletakse näiteks selle üle, millele keskenduvad praegusel ajal era- ja avaliku sektori juhid, kuidas suudavad ettevõtted kohaneda kiiresti muutuva ärikeskkonnaga, millised on kestlikuks kasvuks vajalikud sammud ning milline on riiklike algatuste roll majanduse kasvuvõimaluste loomisel.

Konverentsil esinevad AVH Grupi nõukogu esimees Heiti Hääl, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi side ja riigi infosüsteemide asekantsler Luukas K. Ilves, Utilitas Tallinna juhatuse esimees Robert Kitt, Viru Keemia Grupi juhatuse liige Ahti Asmann, Tallink Grupi juhatuse liige Piret Mürk-Dubout ning paljud teised oma valdkonna asjatundjad ülikoolidest, ettevõtetest ja mujalt.

Konverentsi ühe korraldaja, Tartu Ülikooli turundusprofessori Andres Kuusiku sõnul peaks ülikooli majandusteaduskond olema ühiskonnas ja ettevõtluses aktiivne suunanäitaja. „Kui tahad teada, mis meid edasi viib, siis on just Delta majanduskonverents õige koht, kus seda kuulda. Vanad meetodid ei toimi ja konverentsil osalejad annavad inspiratsiooni, mis meid edasi peaks viima,“ ütles Kuusik.

Konverents toimub 26. mail kella 9.30–21.00 Tartu Ülikooli Delta keskuses. Ühtlasi tähistatakse sellega majandusteaduskonna 85. sünnipäeva.

Tutvu konverentsi kava ja esinejatega veebilehel.

Universitas Tartuensis

Jaga artiklit