Teeside esitamine

Uudis

Aprilli keskel kuulutas meditsiiniteaduste valdkond välja teeside esitamise oktoobris toimuvale arstiteaduskonna aastapäeva teaduskonverentsile.

Iga-aastasel konverentsil tutvustavad valdkonna üliõpilased, doktorandid, arst-residendid, teadurid ja õppejõud oma viimase aasta teadusuuringute tulemusi. Kavandatava ettekande teese esitades tuleb lühidalt tutvustada uuringu tausta, eesmärke, materjali ja meetodeid, tulemused ning järeldusi.

Meditsiiniteaduste valdkonna turundus- ja kommunikatsioonispetsialisti Kristina Hermanni sõnul esitati mullu konverentsile rekordarv teese.

«Ootame ka sel aastal rohket osavõttu, et saada hea ülevaade sellest, milliste põnevate uurimisteemadega meie teadlased tegelevad. Tavapäraste stendiettekannete asemel katsetame sel aastal esimest korda elektroonseid vaatmikke. Nende hulgast valitakse eraldi sessioonideks välja lühiettekanded, mida on võimalik kõigil huvilistel kuulama tulla,» rääkis Hermann.

Teese saab esitada 21. juunini aadressil www.ut.ee/en/med-abstracts.

Arstiteaduskonna 387. aastapäeva tähistatakse 10. ja 11. oktoobril traditsioonilise aastakonverentsi ja dekaani vastuvõtuga.Pidustustel antakse üle ka arstiteaduskonna medalid ja arst-residentide lõputunnistused ning tunnustatakse teaduskonverentsi parimaid.

Konverentsi toetab Tartu Ülikooli kliinilise meditsiini doktorikool ja finantseerib Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond (Tartu Ülikooli ASTRA projekt PER ASPERA).

Jaga artiklit