Tunnustamised

Tunnustusavaldused

TÜ suure medali ja tänukirjaga tunnustati 85. sünnipäeval arstiteaduskonna emeriitprofessorit Arne Leppa.

TÜ väikese medali ja tänukirja pälvisid 70. sünnipäeval loodus- ja tehnoloogiateaduskonna füüsika instituudi bio- ja keskkonnafüüsika osakonna spetsialist Tiia-Ene Parts ja 65. sünnipäeval arstiteaduskonna bio- ja siirdemeditsiini instituudi üldbioloogia dotsent Raivo Masso.

TÜ väikese medali pälvisid 75. sünnipäeval TÜ Rahvusmõtte auhinna ellukutsuja, endine ülikooli kuratooriumi liige, akadeemik Hando Runnel,  kehakultuuriteaduskonna emeriitprofessor Toivo Jürimäe ja sama teaduskonna kinesioloogia ja biomehaanika professor Mati Pääsuke ning spordifüsioloogia professor Vahur Ööpik.

TÜ aumärgi ja tänukirjaga tunnustati 65. sünnipäeval loodus- ja tehnoloogiateaduskonna rakendusökoloogia professorit Krista Lõhmust, 60. sünnipäeval loodus- ja tehnoloogiateaduskonna keemia instituudi juhtivteadurit Asko Uri ning 50. sünnipäeval filosoofiateaduskonna ajaloo ja arheoloogia instituudi Eesti ajaloo (varauusaja ja uusaja) dotsenti Enn Küngi.

TÜ aumärgi pälvisid 55. sünnipäeval Viljandi kultuuriakadeemia etenduskunstide osakonna rütmi- ja koordinatsiooni lektor Paul Bobkov; 50. sünnipäeval ülikooli kunstimuuseumi kunstnik-restauraator Anne Arus; kehakultuuriteaduskonnast dekanaadi sekretär Hille-Kai Lait, spordipedagoogika ja treeningõpetuse instituudi võimlemise didaktika lektor Inga Neissaar ja sama instituudi sekretär Marju Pedaste, spordibioloogia ja füsioteraapia instituudi füsioteraapia assistent, füsioteraapia õppekavade programmijuht Kadri Pill.

TÜ tänukirja pälvisid 70. sünnipäeval raamatukogu sisukirjelduse osakonna raamatukoguhoidja Helgi Laanes, 65. sünnipäeval loodus- ja tehnoloogiateaduskonna füüsika instituudi bio- ja keskkonnafüüsika osakonna tehnik Jaan Maasepp, 50. sünnipäeval majandusteaduskonna ettevõttemajanduse instituudi vastutav sekretär Riina Viilup, ülikooli sümfooniaorkestri dirigent Lauri Sirp ning ülikooli akadeemilisest spordiklubist maadlustreener Enn Tõnisson, jalgrattatreener Jüri Kalmus, jõutõstmise ja üldfüüsilise ettevalmistuse treener Peep Päll, kergejõustikutreenerid Rein Aule ja Taivo Mägi, meister-administraator Tiina Sirge ning kõrgushüppaja Anna Iljuštšenko, kulturist Esta Pilt, jalgrattur Grete Treier ja korvpallur Tanel Tein.

Jaga artiklit