Tunnustamised

Tunnustusavaldused

TÜ väikese medaliga tunnustati sotsiaal- ja haridusteaduskonna ühiskonnateaduste instituudi õppekorralduse spetsialisti Katrin Lendokit.

TÜ aumärgi ja tänukirja pälvisid 70. sünnipäeval loodus- ja tehnoloogiateaduskonna füüsika instituudi valvur Hele-Mai Koppel ning 50. sünnipäeval loodus- ja tehnoloogiateaduskonna keemia instituudi rakenduselektrokeemia õppetooli juhataja, füüsikalise ja elektrokeemia vanemteadur Alar Jänes.

TÜ tänukirja pälvis 75. sünnipäeval loodus- ja tehnoloogiateaduskonna füüsika instituudi tahkiseteooria vanemteadur Imbi Tehver ja füüsika instituudi konsultant Peet Konsin, 65. sünnipäeval kehakultuuriteaduskonna spordibioloogia ja füsioteraapia instituudi funktsionaalse morfoloogia vanemteadur Karin Alev, 60. sünnipäeval arstiteaduskonna anatoomia instituudi inimese anatoomia vanemassistent Hannes Tomusk, loodus- ja tehnoloogiateaduskonna mereinstituudi pelaagiliste kalade töörühma juhataja ja kalandusbioloogia vanemteadur Tiit Raid ning sotsiaal- ja haridusteaduskonna ühiskonnateaduste instituudi ajakirjanduse assistent Aune Unt.

Jaga artiklit