FOTO: Pixabay

Ülikool ootab golfisõpru rektori karikavõistlustele

Uudis

26. augustil toimub Otepää golfikeskuses kaheksas Tartu Ülikooli rektori karikavõistluste golfiturniir, kus individuaalses ja võistkondlikus arvestuses mängitakse 18 rajal.

Ligikaudne ajakava

10.30  registreerimise avamine

12.30  avakõne ja võistlusreeglite ülevaade

13.00  ühisstart

15.00  golfidemo

17.30  saunaskäik

19.00  autasustamine ja õhtusöök

Individuaalarvestuses osalevad kõik registreerunud võistlejad eri klassides: mehed HCP 0–18 ja 18,1–36,0 klassis, naised HCP 0–18 ja 18,1–36,0 klassis ning ülejäänud ühisklassis 36,1–54.

Võistkondlikus arvestuses saavad osaleda kõik Tartu Ülikooli valdkonnad, kust on kirjas vähemalt kuus esindajat. Arvesse läheb iga valdkonna kuue parima mängija punktitulemuse summa.

Peale selle saab osaleda kolmel erivõistlusel: «Lähim lipule» rajal 4, pikim avalöök rajal 17 (mõlemal naised ja mehed eraldi arvestuses) ning enim birdie’sid teinud mängija (naised ja mehed ühisarvestuses).

Stardinimekirja loosib võistluskomitee. Mängitakse neljaliikmelistes rühmades, kuhu paigutatakse võimalikult ühtlase HCP-tasemega mängijad.

Korraldustoimkonna liige, TÜ turunduse peaspetsialist Monika Õun ütles, et põhivõistluse kõrval, kuhu oodatakse sadakonda osalejat, saab kuni 20 inimest teha kaasa golfidemol.

«Golfidemo on hea võimalus üritusel osaleda ka neil, kel pole veel golfimängu kogemust. Asjatundlik treener annab seal mängust põhjaliku ülevaate ja harjutusväljakutel on igaühel võimalik kätt proovida,» rääkis Õun.

Võistluspäev lõppeb piduliku õhtusöögi, parimate autasustamise ja rändkarikate üleandmisega Otepää golfikeskuse restoranis Mr Jakob, kuhu on oodatud ka golfidemol osalejad.

Turniirile oodatakse osalema nii Tartu Ülikooli töötajaid, üliõpilasi ja vilistlasi kui ka partnereid ja teisi, keda huvitavad golfimäng ja ülikool.

«See on hea võimalus veeta mõnus seltskondlik päev, arutada rahulikus keskkonnas koostöövõimalusi ja muidugi tutvuda augustis tööd alustava uue rektori Toomas Asseriga,» kinnitas Õun.

Registreerumine avatakse juuli alguses. Kuni 24. augustini on võimalik end põhivõistlusele kirja panna Otepää golfikeskuse veebilehel www.otepaagolf.com süsteemis Golfbox või e-posti teel caddiemaster [at] otepaagolf.com. Registreerumisel palutakse märkida oma ees- ja perekonnanimi, täpne HCP, Tartu Ülikooli valdkond, koduklubi ning kontaktandmed. Golfidemol osalemiseks tuleb saata e-kiri aadressil caddiemaster [at] otepaagolf.com.

Osavõtutasu sisaldab kõike vajalikku mõnusaks võistluspäevaks: green-fee’d, golfikäru kasutust, harjutuspalle, kehakinnitust rajal, võistlusjärgset sauna ja õhtusööki.

Tartu Ülikooli rektori karikavõistluste golfiturniiri tava sai alguse 2011. aastal. Esimesed kolm aastat oli turniir mõeldud ainult TÜ üliõpilastele, vilistlastele ja töötajatele, kuid juba viiendat aastat peetakse karikaturniiri lahtise võistlusena.

Jaga artiklit

Märksõnad

golf, rektor