W. Struve tänava hoone on endiselt suletud.
FOTO: Virgo Siil

Ööraamatukogu avab uksed 2. jaanuaril

Uudis

Tartu ülikooli raamatukogu avab tavapärase ööraamatukogu Veski tänaval asuvates ajutistes lugemissaalides 2. jaanuaril. Ööraamatukogu ootab tudengeid eksamiteks valmistuma nii tööpäevadel kui nädalavahetustel kella üheksast hommikul keskööni.

«Remondi tõttu korraldame ööraamatukogu juba kolmandat korda väljaspool oma maja,» sõnas TÜ raamatukogu direktor Martin Hallik. Veski tänaval on ööraamatukogu aga esimest korda. Sinna on loodud kõik võimalused nii rühmatööks kui omaette lugemisaalides õppimiseks.  Veski 32 (endises ERM-i hoones) asuvates  ajutistes lugemissaalides on kolm suurt lugemissaali, seitse rühmatööruumi, arvutiklass, printimis- ja paljundusvõimalus ning puhkeruum. 

Ööraamatukogu on avatud 2.–14. jaanuaril. Peale õpikeskkonna pakub TÜ raamatukogu nendel päevadel tudengitele tasuta kohvi, teed ja maiustusi.

Samuti tasub raamatukogu kasutajal meeles pidada, et raamatukogudevahelise laenutuse teenuse kaudu on remondi perioodil raamatute tellimine nii Eestist kui välismaalt tasuta. Tasuta tellimine kehtib raamatutele, mis on remondi ajaks pakitud. Lähem teave RVL-i teenuse kohta: utlib.ut.ee/rvli-teenuse-korraldus-remondi-ajal.

Jaga artiklit

Märksõnad

ööraamatukogu