Liitu ÕIS-i ja Moodle’i arendussarjaga

Uudis

Ülikoolis algab arendussari «Anna oma hea mõte», millest kutsutakse osa võtma üliõpilasi, kes soovivad täiustada ÕIS-i ja Moodle’it. Sarja nõuetekohaselt läbinud tudengitel on võimalus saada ainepunkte. Parimate lahenduste loojatele pakutakse IT-valdkonnaga seotud tasustatud praktikakohti.

Sarja esimene kohtumine toimub 12. septembril kell 17, mil tutvustatakse suvel valminud Moodle’i tarkvarauuendusi ja kogutakse osalejatelt mõtteid selle kohta, mida veel parandada. Teisel kokkusaamisel 26. septembril kell 17 keskendutakse ÕIS-i ideede kogumi väljavalimisele. Sellel kohtumisel tehakse ettevalmistusi 11. oktoobril algavaks 48-tunniseks häkatoniks «ÕIS2Moodle».

Oktoobri häkatoni eesmärk on muuta ÕIS ja Moodle veelgi ägedamaks. Sarjas ja programmeerimismaratonil on oodatud osalema tudengid, kelle oskused ning huvid seostuvad tarkvara- ja tootearenduse, analüütika, disaini või turundusega.

ÕIS-i ja Moodle’i arendussarja lõpus, 13. oktoobril valitakse välja parimad lahendused, mille autoritele pakutakse IT-valdkonnaga seotud tasustatud praktikakohti Coop Eesti Keskühistus, AS-is Lemeks ja AS-is Postimees Grupp. Samuti toetab edukamaid meeskondi AS Lõuna Pagarid.

Lisaks osalejate tunnustamisele pakutakse häkatonil kehakinnitust. Üritust toetab oma toodetega AS A. Le Coq ja kaasa aitab rahvusvaheline noorteorganisatsioon AIESEC in Tartu.

TÜ õppeosakond palub huvilistel registreeruda arendussarja üritustele aadressil sisu.ut.ee/s2m. Kohtade arv on piiratud!

Jaga artiklit