Videolavastuses hakkab mängima uus näitleja

Uudis

Tartu Ülikooli õppimisvõimalusi ja tudengielu tutvustava videolavastuse etendusi hakkab oktoobrist andma teatri Must Kast näitleja Karl Edgar Tammi.

Tartust pärit Tammi on Viljandi kultuuriakadeemia teatrikunsti eriala vilistlane ning on õppinud ka Inglismaal ja Saksamaal. Ta on mänginud muu hulgas Endla, Ugala, Tartu Uue Teatri, Tartu Üliõpilasteatri ja Vanemuise lavastustes, samuti osalenud mitmes telesarjas.

Tammi viib vaatajad kaasakiskuvale rännakule, kus jagab humoorikate videoklippide toel paeluvaid fakte, mis aitavad koolilõpetajail teha läbimõeldud tulevikuvalikuid. Videolavastus annab kiire ja lõbusa ülevaate ülikoolis õpetatavatest erialadest.

Ülikooli turundusjuht Piret Normet ütles, et õpilaste tagasiside senisele videolavastusele, kus mängis Anatoli Tafitšuk, on igati hea.

«Põhiliselt on kiidetud, et see on lõbus ülevaade kõikidest õppekavadest ning paneb mõtlema ka sellistele, mille peale ise ehk ei tulekski. Noorte hinnangul on see väga kasulik ka neile, kel veel kindel siht ja huvi puudub,» rääkis Normet.

Tasuta videolavastuse nägemiseks võivad kõik õpetajad ja õpilased registreerida end aadressil ut.ee/videolavastus. Lisaks on võimaliktellida TÜ sisseastumise infotund, instituutide ja teaduskondade külastus, erialane loeng või töötuba, kohtumine mõne eriala vilistlasega ning peahoone, ülikooli muuseumi või tähetorni külastus.

Etendus kestab kolmveerand tundi. Sel õppeaastal toimuvad etendused oktoobrist maini TÜ endises kirikuhoones, praeguses Elektriteatris aadressil Jakobi 1.

Jaga artiklit