Tunnustamised

Tunnustusavaldused

TÜ suure medaliga tunnustati 60. sünnipäeval humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna eesti keele (võõrkeelena) professorit, eesti keele võõrkeelena osakonna juhatajat Birute Klaas-Langi ning loodus- ja täppisteaduste valdkonna taimeökoloogia professorit, akadeemik Martin Zobelit.

TÜ väikese medali ja tänukirja pälvis pensioneerumise puhul kinnisvaraosakonna arendustalituse endine projekteerimis- ja ehitushangete peaspetsialist Madis Noor.

TÜ väikese medaliga tunnustati 65. sünnipäeval kultuuriteaduste ja kunstide instituudi koordinaatorit Hille Rootsi.

TÜ aumärgi ja tänukirja pälvisid 75. sünnipäeval meditsiiniteaduste valdkonna laboratoorse meditsiini professor Agu Tamm, 65. sünnipäeval sotsiaalteaduste valdkonna ettevõtluse professor Tõnis Mets, 50. sünnipäeval keemia instituudi molekulaartehnoloogia vanemteadur Jaan Leis ning ökoloogia ja maateaduste instituudi teadur Rein Kalamees.

TÜ aumärgiga tunnustati kinnisvaraosakonna riigihangete talituse asjaajamise spetsialisti Reti Sahki.

TÜ tänukirja pälvisid 85. sünnipäeval loodus- ja täppisteaduste valdkonna emeriitprofessor, füüsika instituudi konsultant Nikolai Kristoffel, 70. sünnipäeval ühiskonnateaduste instituudi külalisprofessor Johannes Pieter van Ewijk, 65. sünnipäeval bio- ja siirdemeditsiini instituudi patofüsioloogia dotsent Kalju Paju ning 60. sünnipäeval infotehnoloogia osakonna multimeedia talituse koordinaator Helle Lilleorg.

 

 

 

 

 

 

Jaga artiklit