Oktoober 2018, nr 9
FOTO: erakogu
Pealelõunati teevad Fortumo aktivistid kümneminutilise liigutamispausi.

Kui nüüd kõik ausalt ära rääkida, olen oma senise elu jooksul töö pärast nutnud täpselt ühe korra. Olin just alustanud esimesel päris erialasel ametikohal ühes suures ja tähtsas asutuses ning sunnitud pärast korduvaid viljatuid katseid siseveebile haledalt alla vanduma.

November 2015, nr 10
Märksõnad: 

Eesti vabariik tähistab 2018. aastal oma 100. aastapäeva. Aasta jagu varem, aprillis 2017 on plaanis avada üleilmne Eesti veeb, mis ühendaks nii kodumaal kui ka mujal elavad eestlased.

Projekti ühe eestvedaja, meediauuringute õppetooli teaduri Maarja Lõhmuse sõnul on portaali idee kasvatada väliseestlased eesti meediat jälgima ning kodumaal toimuvas virtuaalselt osalema ja toimuva kohta arvamust avaldama.

Veebruar 2015, nr 2
FOTO: Kerda Keevend
Nädalavahetused Šveitsis möödusid reisides ja matkates, sest uudishimu uue riigi ja kultuuri vastu oli suur.

Soov välismaale õppima minna on mul olnud juba kaua ning vahetusüliõpilaste programmid on tundunud atraktiivsed. Kuigi ma nende programmide kaudu vahetusüliõpilaseks ei läinud, õnnestus mul tänu Kristjan Jaagu stipendiumile veeta möödunud aasta oktoober ja november praktikal Šveitsi riiklikus tehnoloogiainstituudis (EPFL). Saadud kogemus oli äärmiselt innustav, sest selle aja jooksul õppisin ja kogesin rohkem, kui oskasin oodata.

Veebruar 2015, nr 2
FOTO: Andres Tennus
Fysiokeskuses töötav Ingrid Vanahunt on praktiseerimise võimalusega väga rahul ja vaatamata pikkadele päevadele alati heatujuline.

Aasta aega tegutsenud Tartu ülikooli spin-off-ettevõte Fysiokeskus OÜ on olnud tudengitele praktiseerimisvõimaluse pakkumisel edukas, kuid ette on tulnud ka mõtlemapanevaid hetki.

Telli voog RSS - praktika
Telli voog RSS - praktika