September 2016, nr 8
FOTO: freeimages.com
Õppejõudude meelest on ideaalne tudeng selline, kes on valinud endale eriala, mis teda huvitab.
Märksõnad: 

Alguse saanud kooliaasta ei paku ootusärevust pelgalt värsketele tudengitele, vaid ka õppejõududele. Tartu ülikoolis alustas sel õppeaastal tööd mitu uut õppejõudu, kes on vaat et isegi rohkem põnevil kui noored rebasekutsikad. Tegime nendega juttu, et teada saada, millised on nende lootused ja ootused uuele kooliaastale vastu minnes.

Juuni 2016, nr 6
FOTO: erakogu
Lauri Leas
Märksõnad: 

Ülikool on koht, kuhu tudengid tulevad, et omandada õppejõudude kaasabil uusi teadmisi ja saada eeldused selleks, et olla ühiskonna väärtuslik liige. Peale selle mängivad aga nii tudengid kui ka õppejõud olulist rolli, et ülikool ja siin antav haridus areneksid pidevalt ning nende tase muutuks üha paremaks.

Oktoober 2015, nr 9
FOTO: Andres Tennus
Ivo Leito «Aasta e-kursus 2015» tiitli ning e-kursuse kvaliteedimärgi ​saajate autasustamisel tänavu aprillis.

Oktoobri alguses toimunud auhinnatseremoonial «Eestimaa õpib ja tänab» andis haridus- ja teadusministeerium esimest korda välja tiitli «Aasta õppejõud», millega tunnustati Tartu ülikooli analüütilise keemia professorit Ivo Leitot.

Ivo Leito endised ja praegused üliõpilased kirjeldavad teda kui fenomenaalset õppejõudu, kelle edu põhineb nii jäägitul pühendumusel kui ka süsteemsel teaduslikul lähenemisviisil. Üliõpilased hindavad tema oskust ja kirge keerulisi asju lihtsalt lahti seletada. Tema loengud on alati haaravad ja neis on võimatu mitte kaasa töötada.

Veebruar 2015, nr 2
FOTO: Andres Tennus
Konverents "Õppejõult õppejõule 2015: kollegiaalne tagasiside" võttis sügissemestril kogetu kokku ja andis õppejõududele võimaluse jagada kogemusi laias ringis.
Märksõnad: 

Eelmise kuu alguses toimus Tartu ülikooli raamatukogus konverents «Õppejõult õppejõule 2015: kollegiaalne tagasiside», millest võttis osa 150 õppejõudu. Konverents võttis kokku sügissemestri kollegiaalse tagasiside mõtted, kogemused ja tunded, mis õppejõududel protsessi käigus tekkisid.

Telli voog RSS - õppejõud
Telli voog RSS - õppejõud