Majandusteaduskond ootab õppima ka Tallinna

Uudis

Kuni 18. septembrini on avatud registreerumine TÜ majandusteaduskonna täiendusõppe kursustele Tallinnas. Teadmisi saab täiendada rahanduse, majandusarvestuse ja –õiguse, kinnisvara ning projektitöö alal.

Majandusteaduskonna kaugkoolitusjuht Tallinnas, Karin Liikane ütles, et 1996. aastal alguse saanud kaugõppeprogrammi populaarseimad kursused on viimastel aastatel olnud majandusarvestus ja –õigus.

«Kaugkoolitus sobib neile, kelle õpihimu on suur, kuid kes ei saa igapäevaselt ülikoolis käia. Meie kursustel on noori emasid ja nooruslikke vanavanemaid, kes soovivad end erialaselt kursis hoida, tööga väga hõivatud ja palju reisivaid juhte-spetsialiste ning neid, kellele Tartu ja Tallinn regulaarse õpikohana kaugeks jäävad, kuid kes just Tartu ülikoolist saadud teadmisi väärtustavad,» rääkis Liikane.

Kaugkoolituse õpivorm sobib hästi ka erivajadustega inimesele. Kokku on programmis ligi kahekümne aasta jooksul osalenud üle 10 000 kursuslase vanuses 17–71 aastat. Mitmed neist on kursused läbinud välismaal elades.

Õppetöö toimub iseseisva tööna, mida toetab veebipõhine koolituskeskkond Moodle. Kursuste õpikud on paberkandjal. Semestri jooksul on Tallinnas kaks konsultatsioonisessiooni: esimene oktoobri teisel poolel ja teine veebruaris. Ühe semestri mahuks sobib töö ja pere kõrvalt kuni kolm kursust. Kursused edukalt lõpetanu saab Tartu ülikooli tunnistuse koos ainepunktidega.

Kaugkoolituse sügissemestri täiendusõpperühmad alustavad Tallinnas 2. oktoobril. Lõpueksamid toimuvad järgmisel aastal 14. märtsil. Rohkem infot majandusalase kaugkoolituse vastu leiab veebilehelt www.mtk.ut.ee/et/taiendusope.

Uuri ka teiste täienduskoolituste kohta Tartu ülikoolis aadressil www.ut.ee/koolitus.

Jaga artiklit

Märksõnad

koolitus