Tunnustamised

Tunnustusavaldused

TÜ suure medali ja tänukirja pälvis 70. sünnipäeval loodus- ja täppisteaduste valdkonna emeriitprofessor, botaanika osakonna rakendusökoloogia vanemteadur Krista Lõhmus.

TÜ väikese medali ja tänukirja pälvis 70. sünnipäeval kliinilise meditsiini instituudi kirurgia­kliiniku üldkirurgia lektor emeriitdotsent Toomas Väli.

TÜ väikese medaliga tunnustati 60. sünnipäeval haridusteaduste instituudi õppekorralduse spetsialisti Anneli Adamsoni, 50. sünnipäeval ökoloogia ja maateaduste instituudi geograafia osakonna õppekorralduse spetsialisti Heli Raagmaad ning ettevõtlus- ja innovatsiooni­keskuse intellektuaalse omandi juristi Reet Adamsood.

TÜ aumärgi ja tänukirja pälvis 85. sünnipäeval loodus- ja täppis­teaduste valdkonna emeriit­dotsent Leida Tuulmets.

TÜ aumärgiga tunnustati 50. sünnipäeval eesti ja üldkeeleteaduse instituudi üldkeeleteaduse dotsenti Ilona Tragelit.

TÜ tänukirja pälvisid 70. sünnipäeval füüsika instituudi tehnik Jaan Maasepp; 60. sünnipäeval bio- ja siirdemeditsiini instituudi veterinaar Aivar Vuks ning farmaatsia instituudi sekretär Merle Tiidemaa; 55. sünnipäeval majandus­teaduskonna juhiabi Riina Viilup; 50. sünnipäeval molekulaar- ja rakubioloogia instituudi molekulaarbioloogia vanemteadur Tiina Tamm ning raamatukogu erialainfotalituse referent Signe Bachmann.

Jaga artiklit