Tunnustamised

Tunnustusavaldused

TÜ väikese medali ja tänukirja pälvis loodus- ja täppisteaduste valdkonna matemaatika ja statistika instituudi emeriitprofessor Mati Kilp.

TÜ väikese medaliga tunnustati 60. sünnipäeval loodus- ja täppisteaduste valdkonna matemaatika ja statistika instituudi diferentsiaal- ja integraalvõrrandite dotsenti Uno Hämarikku; samuti õppeosakonna endist juhatajat Siret Rutikut.

TÜ aumärgi ja tänukirja pälvisid 65. sünnipäeval loodus- ja täppisteaduste valdkonna füüsika instituudi materjaliteaduse osakonna kiletehnoloogia labori juhataja, tahkisetehnoloogia professor, akadeemik Jaan Aarik; samuti sotsiaalteaduste valdkonna õigusteaduskonna emeriitprofessor, ülikooli nõukogu liige Paul Varul.

TÜ aumärgiga tunnustati 60. sünnipäeval rahandusosakonna arvelduste talituse raamatupidajat Katrin Valsi ning 50. sünnipäeval loodus- ja täppisteaduste valdkonna molekulaar- ja rakubioloogia instituudi molekulaarbioloogia vanemteadurit Aivar Liivi.

TÜ tänukirja pälvisid 75. sünnipäeval loodus- ja täppisteaduste valdkonna füüsika instituudi spetsialist Lilli Paama; 70. sünnipäeval füüsika instituudi sensortehnoloogiate töörühma teadur Tea Avarmaa; 60. sünnipäeval humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna maailma keelte ja kultuuride kolledži skandinavistika osakonna rootsi filoloogia assistent Maiu Elken; 50. sünnipäeval sotsiaalteaduste valdkonna õigusteaduskonna õigussotsioloogia lektor Anna Markina ja ülikooli muuseumi kuraator Leili Kriis.

Jaga artiklit

Märksõnad

tunnustamised