Juuli 2017, nr 7
Märksõnad: 

TÜ väikese medaliga tunnustati 65. sünnipäeval hambaarstiteaduse instituudi juhatajat, suu- ja hambahaiguste professorit MARE SAAGI.

TÜ aumärgi ja tänukirja pälvisid 80. sünnipäeval füüsika instituudi materjaliteaduse osakonna konsultant AHTI NIILISK; 50. sünnipäeval kliinilise meditsiini instituudi silmakliiniku juhataja, oftalmoloogia lektor KULDAR KALJURAND ning keemia instituudi õppekorralduse spetsialist URVE SOONETS.

Juuni 2017, nr 6
Märksõnad: 

TÜ suure medaliga tunnustati sotsiaalteaduste valdkonna emeriitdotsenti Jüri Jegorovit.

TÜ aumärgi ja tänukirja pälvisid 75. sünnipäeval füüsika instituudi konsultant Agu Saar, 60. sünnipäeval mereinstituudi ihtüoloog Heli Špilev ning 50. sünnipäeval kliinilise meditsiini instituudi lastekliiniku lasteanestesioloogia ja intensiivravi dotsent Tuuli Metsvaht.

TÜ aumärgiga tunnustati 50. sünnipäeval rahandusosakonna vanemraamatupidajat Lilia Lanemanni.

September 2016, nr 8
Märksõnad: 

TÜ väikese medali ja tänukirjaga tunnustati 65. sünnipäeval bio- ja siirdemeditsiini instituudi biokeemia osakonna üldise biokeemia vanemteadurit Riina Mahlapuud ning 60. sünnipäeval meditsiiniteaduste valdkonna residentuuriprodekaani, kirurgiakliiniku juhatajat, üldkirurgia dotsenti Urmas Lepnerit.

Juuli 2016, nr 7
Märksõnad: 

TÜ väikese medali ja tänukirja pälvisid majandusteaduskonna endine rahvusvahelise ettevõtluse dotsent Tõnu Roolaht ning 50. sünnipäeval loodusmuuseumi näituste ja loodushariduse osakonna juhataja Reet Mägi.

Mai 2016, nr 5
Märksõnad: 

TÜ väikese medali ja tänukirjaga tunnustati 60. sünnipäeval füüsika instituudi füüsikahariduse osakonna füüsika lektorit Irina Bichelet, 50. sünnipäeval bio- ja siirdemeditsiini instituudi biomeditsiini osakonna juhatajat, molekulaarimmunoloogia professorit Pärt Petersoni.

Aprill 2016, nr 4
Märksõnad: 

TÜ suure medali pälvisid 70. sünnipäeval Viljandi kultuuriakadeemia teatrikunsti professor Kalju Komissarov ning 65. sünnipäeval Eesti geenivaramu direktor, biotehnoloogia professor, akadeemik Andres Metspalu.

TÜ väikese medali ja tänukirjaga tunnustati 60. sünnipäeval füüsika instituudi bio- ja keskkonnafüüsika osakonna inseneri Toomas Bernotast.

Märts 2016, nr 3
Märksõnad: 

TÜ suure medali ja tänukirja pälvis meditsiiniteaduste valdkonna anestesioloogia ja intensiivravi kliiniku juhataja, anestesioloogia ja intensiivravi professor Joel Starkopf.

TÜ väikese medaliga tunnustati 50. sünnipäeval sotsiaalteaduste valdkonna õigusteaduskonna asedirektorit, õiguse ajaloo professor Marju Luts-Sootakit ja sotsiaalteaduste valdkonna psühholoogia instituudi õppekorralduse peaspetsialisti Ene Karjat ning psühholoogia instituudi eksperimentaalpsühholoogia lektorit, programmijuht Marika Rauki.

Veebruar 2016, nr 2
Märksõnad: 

TÜ väikese medali ja tänukirja pälvis loodus- ja täppisteaduste valdkonna matemaatika ja statistika instituudi emeriitprofessor Mati Kilp.

TÜ väikese medaliga tunnustati 60. sünnipäeval loodus- ja täppisteaduste valdkonna matemaatika ja statistika instituudi diferentsiaal- ja integraalvõrrandite dotsenti Uno Hämarikku; samuti õppeosakonna endist juhatajat Siret Rutikut.

Telli voog RSS - tunnustamised
Telli voog RSS - tunnustamised