Tunnustamised

Tunnustusavaldused

TÜ väikese medali ja tänukirjaga tunnustati 65. sünnipäeval bio- ja siirdemeditsiini instituudi biokeemia osakonna üldise biokeemia vanemteadurit Riina Mahlapuud ning 60. sünnipäeval meditsiiniteaduste valdkonna residentuuriprodekaani, kirurgiakliiniku juhatajat, üldkirurgia dotsenti Urmas Lepnerit.

TÜ aumärgi ja tänukirja pälvisid 50. sünnipäeval ökoloogia ja maateaduste instituudi botaanika osakonna botaanika teadur Silvia Pihu; pensioneerumise puhul humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna emeriitprofessor Ülo Matjus, meditsiiniteaduste valdkonna emeriitprofessor Ants Peetsalu ning mereinstituudi endine koristaja Maimo Parts.

TÜ aumärgiga tunnustati 70. sünnipäeval rahandusosakonna raamatupidajat Vilja Rammot ja 65. sünnipäeval rahandusosakonna raamatupidajat Sirje Olmret.

TÜ tänukirja pälvisid 95. sünnipäeval loodus- ja täppisteaduste valdkonna emeriitdotsent, ülikooli muuseumi konsultant Tullio Ilomets, 60. sünnipäeval geoloogiamuuseumi varahoidja Tõnu Pani ning raamatukogu kogude arenduse osakonna raamatukoguhoidja Siiri Reinola, 50. sünnipäeval bio- ja siirdemeditsiini instituudi RNA bioloogia vanemteadur Ana Rebane ning füüsika instituudi bio-ja keskkonnafüüsika osakonna vanemteadur Marko Kaasik; pensionile jäämise puhul õigusteaduskonna endine võrdleva õigusteaduse assistent Jüri Liventaal, õigusteaduskonna endine sekretär Taimi Villemsoo ning bio- ja siirdemeditsiini instituudi füsioloogia osakonna endine füsioloogia vanemassistent Ivar-Olavi Vaasa.

Jaga artiklit

Märksõnad

tunnustamised