Tunnustamised

Tunnustusavaldused

TÜ väikese medali ja tänukirjaga tunnustati 60. sünnipäeval füüsika instituudi füüsikahariduse osakonna füüsika lektorit Irina Bichelet, 50. sünnipäeval bio- ja siirdemeditsiini instituudi biomeditsiini osakonna juhatajat, molekulaarimmunoloogia professorit Pärt Petersoni.

TÜ aumärgi ja tänukirja pälvisid 50. sünnipäeval kultuuriteaduste ja kunstide instituudi muusikateooria lektor Mart Jaanson ning keemia instituudi molekulaartehnoloogia vanemteadur Uko Maran.

TÜ aumärgiga tunnustati 65. sünnipäeval ühiskonnateaduste instituudi sotsiaaltöö lektorit Marju Selga, 60. sünnipäeval ökoloogia ja maateaduste instituudi geograafia osakonna inimgeograafia spetsialisti Tiia Rõivast, 55. sünnipäeval kultuuriteaduste ja kunstide instituudi muusika assistenti Lilian Langseppa.

TÜ tänukirja pälvisid 65. sünnipäeval ajaloo ja arheoloogia instituudi arhiivinduse professor Aadu Must ning füüsika instituudi bio- ja keskkonnafüüsika osakonna aerosoolifüüsika teoreetiliste probleemide vanemteadur Madis Noppel, 60. sünnipäeval bio- ja siirdemeditsiini instituudi patofüsioloogia osakonna vanemlaborant Nadežda Peet, kliinilise meditsiini instituudi sisekliiniku infektsioonihaiguste dotsent Matti Maimets ning maailma keelte ja kultuuride kolledži anglistika osakonna inglise filoloogia lektor Ülle Türk, 50. sünnipäeval raamatukogu infosüsteemide osakonna digitaliseerija Ursula Taela.

Jaga artiklit

Märksõnad

tunnustamised