September 2018, nr 8

15. septembrini saab esitada kandidaate Eesti Teadusagentuuri teaduse populariseerimise auhinnale. Kandideerima on oodatud kõik, kes on teadust, teadussaavutusi ja teadlaste tööd laiemale avalikkusele edukalt tutvustanud või äratanud noortes huvi teaduse ja teadlase elukutse vastu.

Konkursil osalemiseks tuleb esitada kandidaadi või kollektiivijuhi elulookirjeldus, kaks allkirjastatud soovituskirja ja elektrooniline osalusvorm, mille saab täita aadressil www.etag.ee/konkursid.

September 2018, nr 8

Eesti Teadusagentuur ning Haridus- ja Teadusministeerium kutsuvad üliõpilasi osalema 27. riiklikul teadustööde konkursil.

Konkursiga soovitakse väärtustada üliõpilaste teadustööd, suurendada üliõpilaste aktiivsust ja avaldada tunnustust neile, kes on saavutanud oma töös väljapaistvaid tulemusi.

Eesti Teadusagentuuri juhatuse esimees Andres Koppel ütles, et teadustööde konkursid on üliõpilastele või äsjastele vilistlastele hea stiimul ja võimalus end proovile panna.

September 2015, nr 8
Märksõnad: 

Tartu ülikooli ja Eesti rahvusringhäälingu ühine teadusportaal ERR Novaator kuulutas välja kaks konkurssi, kuhu oodatakse doktorantide videoloenguid ja populaarteaduslikke artikleid.

Konkursside korraldaja, ERR Novaatori toimetaja Katre Tatriku sõnul on konkursside eesmärk suurendada praeguste noorteadlaste valmisolekut ja motivatsiooni teadust populariseerida.

«Ma nõustun selle arvamusega, et ükski teadustöö ei ole päriselt lõpetatud enne kui selle tulemusi on ühiskonnaga jagatud,» viitas Tatrik.

Jaanuar 2014, nr 1
Märksõnad: 

Üliõpilaste teadustööde riiklikul konkursil olid edukaimad Tartu ülikooli tudengid. Valdkondlike preemiate kõrval pälvis konkursi ühe peapreemia Mardo Kõivomäe konkursile esitatud doktoritöö molekulaarbioloogias, mille juhendaja on vanemteadur Mart Loog.

Telli voog RSS - konkurss
Telli voog RSS - konkurss