Mai 2017, nr 5
Märksõnad: 

Sel kuul toimub kaheksas Lõuna-Eesti suurim äri- ja projektiideede konkurss «Kaleidoskoop», millest oodatakse osa võtma kõiki tudengeid, kel on varnast võtta äripotentsiaaliga ideid.

Konkursile võib minna ükskõik missugusest valdkonnast pärit mõttega – alustades kosmosetehnoloogiast ja lõpetades sotsiaalse ettevõttega.

Veebruar 2017, nr 2
Märksõnad: 

16. veebruaril toimub Dorpati konverentsikeskuses inspiratsiooniüritus «Ideede Raju», mis toob kolmandat korda semestri alguse puhul kokku sadu noori ja mitukümmend ettevõtjat, et mõelda üheskoos lennukaid lahendusi välja erinevate valdkondade murekohtadele.

«Ideede Raju» on maailmakohviku vormis toimuv üritus, mis tähendab, et osalejad jagunevad oma soovide põhjal teemalaudadesse, kus arutelusid juhivad tuntud ettevõtjad ning idufirmade maailmas kogenud mentorid, nende seas näiteks ESTCube’i, SportID ja Sprayprinteri eestvedajad.

Veebruar 2016, nr 2
FOTO: Andres Tennus
Ideelabori juhataja Maret Ahoneni sõnul on ettevõtlikkus oluline, sest mida rohkem on meie hulgas neid, kes küsivad miks-küsimusi ja võtavad riske, seda enam on kõigil võimalus nautida nüüdisaegse elukorralduse hüvesid.
Märksõnad: 

Athena keskuses toimub 18. veebruaril Ideelabori inspiratsiooniüritus «Ideede raju. 100 ideed, mis muudavad maailma». Hooaja avaürituse eesmärk on tuua kõrg- ja kutsekoolide ning gümnaasiumite õppurid innustavasse keskkonda ja soodustada noorte omavahelist suhtlust ning põnevate ideede vahetust.

Oktoober 2015, nr 9
FOTO: Andres Tennus
Märksõnad: 

Ideelabor alustab sügishooaega 9. oktoobril kell 16 seminariga «Kick-off Ideation», kus rahvusvahelise kogemusega juhendaja aitab ära tunda võimalusi pakkuvaid ideid ja õpetab leidma sobivaid tiimiliikmeid.

Ideelabori juhi Maret Ahoneni sõnul on labori eesmärk olla Lõuna-Eesti ettevõtlike tudengite ja noorte eelinkubaator. See tähendabki suuresti ettevõtlusalaseid seminare ning mentorlust liitunud meeskondadele.

Veebruar 2015, nr 2
FOTO: Andres Tennus
Ideelabori uue juhi Maret Ahoneni (paremal) sõnul oodatakse uutesse ruumidesse kõiki tudengeid, kes on ettevõtlusest ja oma ideede elluviimisest huvitatud.
Märksõnad: 

Varem peahoones asunud Ideelabor ootab ettevõtlikke tudengeid nüüdsest Oeconomicumis, kus mõtteid saab arendada avaras ühisruumis ning lähitulevikus ka saunas.

Ideelabori juhi Maret Ahoneni sõnul peaks suurem ehk peamine ruum kujunema meeskonnatöö ruumiks. «Siin saavad kõik meie tegevusega seotud tiimid oma ideid arendada, saame neid nõustada, sest meil on olemas mentorite võrgustik,» ütles Ahonen ja lisas, et uksed on avatud iga päev. Nii saavad ettevõtlikud noored Ideelabori ruumides peaaegu igal ajal oma häid ideid edasi arendada.

Telli voog RSS - ideelabor
Telli voog RSS - ideelabor