Veebruar 2015, nr 2
FOTO: Andres Tennus
Tudengid TÜ peahoone ees.

Mullu võeti vastu ülikooli uus põhikiri, endiselt on päevakorral ka arengukava ja õppekavade reform. Mida arvavad muutustest ülikoolis tudengiesindajad?

Mai 2014, nr 5

Vaevalt astub keegi ülikooli veendumusega, et tudengite esindamisest saab siin tema põhitegevus. Oleme alma mater’isse vist siiski tulnud muul eesmärgil. Kuid õppejõudude mõningaseks meelehärmiks muutub üliõpilaste esindamine mõnel juhul õppetööst tähtsamaks.

Veebruar 2014, nr 2
FOTO: Signe Ivask
Külli Koort (vasakul) ja Laura Kalda leiavad, et TÜÜE uus hüüdlause kannab endas eri tähendusi. Koorti sõnul kutsub TÜÜE tudengeid üles oma ülikoolikogemust ise kujundama ja ülikooliajast rohkem võtma.

Toimetus kutsus kokku vestlusringi, et arutada üheskoos üliõpilasesinduse tööd nii ülikoolis kui ka riigi tasandil. Laua taha kogunesid Tartu ülikooli üliõpilasesinduse (TÜÜE) esimees Kaspar Kruup, avaliku poliitika spetsialist Laura Kalda, turundus- ja kommunikatsioonispetsialist Külli Koort, üliõpilaskogude esindajad Rainer Ratnik (õigusteadus), Karl Käsnapuu (usuteadus) ja Kristjan Martin Kasterpalu (arstiteadus).

Millised saavutused tooksite TÜÜE puhul välja möödunud aastat arvestades?

Telli voog RSS - üliõpilasesindus
Telli voog RSS - üliõpilasesindus