Delta keskus
FOTO: Ragnar Vutt

Püüa Delta pildile!

Uudis

Jaanuaris avati Tartu Ülikooli Delta keskus. Keskuse ajaloo alguse jäädvustamiseks kuulutas arvutiteaduse instituut välja fotokonkursi „Delta 2020“, mis kestab 2021. aasta jaanuarini. Osalema on oodatud nii algajad pildistajad kui ka profifotograafid.

Võistluse idee autori ja algataja, arvutiteaduse instituudi juhataja Jaak Vilo sõnutsi on hoone jäädvustamine ajaloo mõttes oluline ning seda on hea teha läbi nelja aastaaja. „Kahjuks jäi talv sel aastal napiks, aga ehk saab tulevaste jõulude ajal uuesti lumiseid pilte teha. Messing võib fassaadil aja jooksul tuhmuda ja tähtsam on kindlasti sisu. Seetõttu leidsime, et vaja oleks jäädvustada nii maja kui ka selle sees toimuvat: teaduse tegemist, inimesi, ettevõtteid jne.“

Parimatest parimad selgitatakse välja 2021. aasta jaanuaris, aga aasta vältel toimub ka neli vahehindamist. Selleks kasutatakse ära sotsiaalmeedia: vahehindamistel osalemiseks tuleb oma sotsiaalmeedias jagatud fotodele lisada teemaviited  #UniTartuDeltaPhoto ja #UniTartuDelta. Fotod peavad olema avalikud ja jagatavad.

Konkurssi aitavad korraldada TÜ majandusteaduskond ning ettevõtlus- ja innovatsioonikeskus. Ettevõtted ja partnerid on teretulnud konkurssi toetama ja eriauhindu pakkuma.

Lisateave ja osalemistingimused on aadressil cs.ut.ee/et/deltafoto.

Jaga artiklit