Tunnustamised

Tunnustusavaldused

TÜ suure medaliga tunnustati ülikooli botaanikaaia endist direktorit Heiki Tamme.

TÜ väikese medali ja tänukirja pälvis 65. sünnipäeval arstiteaduskonna bio- ja siirdemeditsiini instituudi biomeditsiini osakonna meditsiinilise rakubioloogia dotsent Andres Piirsoo.

TÜ väikese medaliga tunnustati 65. sünnipäeval loodus- ja tehnoloogiateaduskonna ökoloogia- ja maateaduste instituudi geograafia osakonna loodusgeograafia lektorit Arvo Järvetit ja Viljandi kultuuriakadeemia endist muusikatehnoloogia spetsialisti Tõnu Kallastet.

TÜ aumärgi ja tänukirja pälvisid 65. sünnipäeval arstiteaduskonna bio- ja siirdemeditsiini instituudi füsioloogia osakonna laborant Ljudmila Savihhina, 60. sünnipäeval arstiteaduskonna anatoomia instituudi histoloogia dotsent Marina Aunapuu ning loodus- ja tehnoloogiateaduskonna ökoloogia ja maateaduste instituudi lihhenoloogia dotsent Tiina Randlane.

TÜ aumärgiga tunnustati endisi Viljandi kultuuriakadeemia töötajaid täiendusõppetalituse juhatajat Tiiu Männistet, kontsertmeistrit Evald Raidmad ja improvisatsioonilise viiulimängu spetsialisti Indrek Kaldat, samuti endist kinnisvaraosakonna juhatajat Erkki Ääremaad.

TÜ tänukirja pälvisid 70. sünnipäeval loodus- ja tehnoloogiateaduskonna geneetika professor Ain Heinaru, 65. sünnipäeval loodus- ja tehnoloogiateaduskonna füüsika instituudi majandusgrupi juhataja Anne Rand, 50. sünnipäeval raamatukogu teenindusosakonna klienditeenindaja Tiit Võlli, rahandusosakonna raamatupidaja Sirje Zeiger ning kinnisvaraosakonna hangete ja arendustalituse juhataja Heiki Pagel.

Tänukirja pälvis ka infotehnoloogia osakonna kasutajatoe talituse endine juhataja Marti Taremaa.

Jaga artiklit