Tunnustamised

Tunnustusavaldused

TÜ suure medali pälvis 60. sünnipäeval molekulaar- ja rakubioloogia instituudi direktor, rakubioloogia professor Toivo Maimets.

TÜ väikese medali ja tänukirjaga tunnustati 70. sünnipäeval ökoloogia ja maateaduste instituudi taimede ökofüsioloogia teadurit Jaak Sõpra; 60. sünnipäeval kliinilise meditsiini instituudi naistekliiniku juhatajat, sünnitusabi ja günekoloogia professorit Helle Karrot; 50. sünnipäeval füüsika instituudi uurija-professorit Kaupo Kuklit.

TÜ väikese medali pälvis 60. sünnipäeval ökoloogia ja maateaduste instituudi geograafia didaktika lektor, inimgeograafia lektor Ülle Liiber.

TÜ aumärgi ja tänukirjaga tunnustati 75. sünnipäeval füüsika instituudi materjaliteaduse osakonna spetsialisti Jevgeni Vassiltšenkot.

TÜ tänukirja pälvisid 80. sünnipäeval loodus- ja täppisteaduste valdkonna emeriitprofessor Jüri Tamm; 75. sünnipäeval bio- ja siirdemeditsiini instituudi spetsialist Kersti Jagomägi; 70. sünnipäeval kliinilise meditsiini instituudi sisekliiniku sisehaiguste propedeutika assistent Luule Kits, sporditeaduste ja füsioteraapia instituudi kauaaegne õppejõud Kaja Hermlin ning raamatukogu teenindusosakonna raamatukoguhoidja Mare Pikkel ja kogude arenduse osakonna abitööline Elle Zirk; 65. sünnipäeval bio- ja siirdemeditsiini instituudi laborant Maret Freimann; 60. sünnipäeval haridusteaduste instituudi hariduskorralduse dotsent Hasso Kukemelk ning raamatukogu kogude arenduse osakonna raamatukoguhoidja Tiina Tolli; 50. sünnipäeval molekulaar- ja rakubioloogia instituudi rakubioloogia vanemteadur Viljar Jaks.

Samuti pälvisid tänukirja kliinilise meditsiini instituudi sisekliiniku gastroenteroloogia assistent Katrin Labotkin ning pensioneerumise puhul raamatukogu säilitamis- ja konserveerimisosakonna desinfektor Eha Ani ja varahoidja Kersti Jalas.

Jaga artiklit