LHV panga stipendiumikonkurss

Stipendiumid

LHV panga stipendium on mõeldud 2015/2016. õppeaastal IKT tasemeharidust lõpetavatele tudengitele, et ärgitada neid kasutama oma teadmisi ja praktilisi oskusi väljaspool info- ja kommunikatsioonitehnoloogia sektorit.

Stipendiumiga tunnustatakse IKT-alaseid lõputöid, mis panustavad Eesti finantssektori või mõne muu majandussektori arengusse läbi IT-teadmiste ja -oskuste rakendamise. Tööd võivad olla teoreetilise ja praktilise suunitlusega, kuid peavad olema majandusliku väärtusega.

Välja antakse üks 1500 euro suurune stipendium rakenduskõrghariduse lõputöö ja bakalaureusetöö kategoorias. Magistritöö kategoorias antakse välja üks 3000 euro suurune stipendium.

Stipendiumile saavad kandideerida kõik HITSA-s aktsepteeritud IKT õppekava lõpetavad tudengid, kellel puudub töösuhe mõne teise pangaga. Kandideerimiseks peab lõputöö olema kaitstud hindele «väga hea» või «suurepärane» ning lõputöö peab olema Eesti majandus- või finantssektoris praktilise väärtusega.

Taotlusi võetakse vastu HITSA konkursiveebis: konkursiveeb.hitsa.ee. Taotluste esitamise tähtaeg on 16. juuni 2016. Lisateave tel 628 5811 või marily.hendrikson [at] hitsa.ee (Marily Hendrikson).

Jaga artiklit

Märksõnad

stipendium, LHV