Aprill 2018, nr 4
Märksõnad: 

Alates 5. aprillist saab kahe kuu vältel igal nädalal Eesti Televisioonis kaasa elada äriideede konkursile Ajujaht pääsenud 30 parimale meeskonnale, kes valiti välja 341 seast. Uuel hooajal on põhjust omadele pöialt hoida ka Tartu Ülikoolil. Kolmandik parimatest tiimidest on seotud TÜ-ga.

Aprill 2016, nr 4

TÜ teadlaste idufirma Villeman Biotech võtab uudse ja ohutuma juuksevärvi ideega osa Eesti suurimast äriideede konkursist Ajujaht.

Villeman Biotech püüab välja arendada juuksevärvi, mis võimaldaks saavutada soovitud tulemust seejuures juukseid vähem kahjustades. Idufirma üks juht ja TÜ vähibioloogia uurimisrühma teadur Tarmo Mölder ütles, et idee sisu on lisada juuksevärvile peptiid ehk lühike aminohapete ahel, mis kinnitab värvi juuksekarva pinnale. «Sel moel poleks vaja keemiliselt avada juukse struktuuri ega lõhkuda juuksekarvas olevaid pigmente.»

Jaanuar 2015, nr 1
FOTO: Mindia Inasaridze
«Smart-up Georgia» avaüritusel osales ligi 150 tudengit, kellel olid väga huvitavad ideed nii seenekasvatusest kui ka erinevatest rakendustest.
Märksõnad: 

Noorte äriideede arendamise konkurss «Smart-up Georgia» põhineb «Ajujahi» ideel ning julgustab Gruusia noori, et nad oma põnevad ideed ka päriselus järele prooviksid.

Detsembri alguses toimunud avaüritusel käis kohal ligikaudu 150 tudengit, kelle ideed puudutasid enamasti e-teenuseid, turismi, meelelahutust või toitlustusäri.

Telli voog RSS - ajujaht
Telli voog RSS - ajujaht