Mai 2016, nr 5
FOTO: erakogu
Märksõnad: 

Mai lõpus toimuvad Tartus Gruusia päevad, mis tutvustavad huvilistele lähemalt Gruusia riiki ja kultuuri.

Detsember 2015, nr 11
FOTO: erakogu
Gruusia väike ime: Laura ja tema sõbrad tundsid end Barnabishvili perekonna liikmete, mitte hääletajatena.
Märksõnad: 

Minu vahetussemester möödus Ivane Javakhishvili nimelises Thbilisi riiklikus ülikoolis, kus õppisin tundma Gruusiat ja Kaukaasiat oma ilus ja inetuses. 

Jaanuar 2015, nr 1
FOTO: Mindia Inasaridze
«Smart-up Georgia» avaüritusel osales ligi 150 tudengit, kellel olid väga huvitavad ideed nii seenekasvatusest kui ka erinevatest rakendustest.
Märksõnad: 

Noorte äriideede arendamise konkurss «Smart-up Georgia» põhineb «Ajujahi» ideel ning julgustab Gruusia noori, et nad oma põnevad ideed ka päriselus järele prooviksid.

Detsembri alguses toimunud avaüritusel käis kohal ligikaudu 150 tudengit, kelle ideed puudutasid enamasti e-teenuseid, turismi, meelelahutust või toitlustusäri.

Juuli 2013, nr 7
FOTO: erakogu
Maapiirkondades kasutatakse tänapäevalgi eeslit veoloomana.
Märksõnad: 

Eelmisel kevadel esitasin sooviavalduse saada Ivane Javakhišvili nimelisse Tbilisi riiklikku ülikooli vahetusüliõpilaseks.

Olin juba mitu aastat soojendanud mõtet asuda pikemaks ajaks Gruusiasse, et sealse rahva ja kultuuriga sõprust sobitada. Nüüd olengi siin, õppeaasta viimasel veerel.

Saabusin Tbilisisse oktoobris, just valimiste ajal. See oli ootuste aeg nii mulle kui ka kohalikule rahvale. Pealinn oli paksult rahvast täis, kes soovisid väga muutust valitsuse koosseisus ja selle muutuse nad ka said.

Telli voog RSS - gruusia
Telli voog RSS - gruusia