Lahtiste uste päeva melust saab tänavu osa veebis.
FOTO: Andres Tennus

Lahtiste uste päev toimub veebis

Uudis

Tänavune TÜ lahtiste uste päev toimub 26. veebruaril, kuid erinevalt varasemast korraldatakse see veebis. Päeva jooksul avaneb huvilistel võimalus kuulata konverentsi, kus räägitakse vastuvõtust ja tudengielust, osaleda kasulikes infotundides, harida end töötubades ja koguda infot virtuaalsel messialal. 

Konverentsil räägivad esmakursuslased oma kogemustest ning jagavad nõuandeid sisseastumise ja ülikoolis õppimise kohta. Tutvustatakse vastuvõtukorraldust ja antakse soovitusi sisseastumiseks valmistumise kohta. Vilistlaste aruteluringis kõneldakse teadliku erialavaliku tegemisest ja ülikooliõpingute tähtsusest edasisele elule.

Virtuaalsel messialal on võimalus esitada küsimusi ülikooli esindajatele, kes jagavad oma kogemusi ja väärt nõu. Päeva teises pooles saab osaleda infotundides ja töötubades, mis aitavad põhjalikumalt avada erialade sisu. Toimub ka ingliskeelsete bakalaureuseõppekavade infotund.

Lahtiste uste päevale oodatakse kõiki, kellele pakub huvi bakalaureuse- või rakenduskõrgharidusõpe. Lisateavet leiab aadressilt ut.ee/et/lahtised-uksed.

Jaga artiklit