Tunnustusavaldused

Tunnustusavaldused

TÜ suure medali ja tänukirjaga tunnustati 70. sünnipäeval majandusteaduskonna ökonomeetria professorit Tiiu Paasi.

TÜ väikese medali ja tänukirja pälvisid 75. sünnipäeval Eesti mereinstituudi meresüsteemide osakonna juhataja, ökoloogia vanemteadur Robert Aps; 70. sünnipäeval genoomika instituudi ning molekulaar- ja rakubioloogia instituudi insener Mart Roos; 65. sünnipäeval bio- ja siirdemeditsiini instituudi ning füsioloogia osakonna juhataja, inimese füsioloogia professor Eero Vasar; 60. sünnipäeval bio- ja siirdemeditsiini instituudi kohtuarstiteaduse professor Marika Väli.

TÜ aumärgi ja tänukirjaga tunnustati 50. sünnipäeval kliinilise meditsiini instituudi kopsukliiniku torakaalkirurgia dotsenti Tanel Laisaart.

TÜ tänukirja pälvisid 75. sünnipäeval füüsika instituudi keskkonnafüüsika labori õhuseire spetsialist Hilja Iher; 70. sünnipäeval raamatukogu käsikirjade ja haruldaste raamatute osakonna juhataja Malle Ermel; 60. sünnipäeval ökoloogia ja maateaduste instituudi botaanika osakonna rakendusökoloogia vanemteadur Edgar Karofeld ning molekulaar- ja rakubioloogia instituudi vanemlaborant Maie Loorits; 50. sünnipäeval õigusteaduskonna äriõiguse dotsent Andres Vutt. Tänukirja pälvisid ka kultuuriteaduste ja kunstide instituudi endine teatriteaduse dotsent Luule Epner ning õigusteaduskonna endine vastutav sekretär Tiina Tennosaar.

Jaga artiklit