Tunnustamised

Tunnustusavaldused

TÜ väikese medali pälvis 60. sünnipäeval ökoloogia ja maateaduste instituudi geoloogia osakonna pinnakatte­geoloogia ja geomorfoloogia vanemteadur Tiit Hang.

TÜ aumärk ja tänukiri anti 50. sünnipäeval kliinilise meditsiini instituudi südamekliiniku sekretärile Sille Tammele, mereinstituudi asedirektorile, merebioloogia juhtiv­teadurile Georg Martinile ning matemaatika ja statistika instituudi asejuhatajale, funktsiooni­teooria dotsendile Märt Põldverele.

TÜ aumärgiga tunnustati 85. sünnipäeval õigusteaduskonna endist õppejõudu Maie Ruusi ning 70. sünnipäeval molekulaar- ja rakubioloogia instituudi laboranti Sirje Kaske.

TÜ tänukirja pälvisid 90. sünni­päeval füüsika instituudi endine teadustöötaja Revekka Gindina; 80. sünnipäeval füüsika instituudi endine teadus­töötaja Viktor Denks; 70. sünnipäeval matemaatika ja statistika instituudi diferentsiaal- ja integraalvõrrandite professor Arvet Pedas; 60. sünnipäeval raamatukogude vahelise laenutuse keskuse raamatu­koguhoidja Olga Šarova, raamatukogu teenindusosakonna assistent Aili Tomingas ja kinnis­varaosakonna haldur Andres Otti; 50. sünni­päeval kliinilise meditsiini instituudi spordi­meditsiini ja taastusravi kliiniku füsiaatria ja taastusravi assistent Maie Tali, bio- ja siirdemeditsiini instituudi anatoomia osakonna sekretär Liina Pärnsalu, botaanikaaia juhataja Jüri Sild ning kinnisvaraosakonna haldur Kristi Kallion. Samuti anti tänu­kiri teaduskooli endisele direktorile Mihkel Kreele ja füüsika instituudi endisele vanemteadurile Märt Aintsile.

Jaga artiklit