TÜ sihtasutuse stipendiumid

Stipendiumid

Olev ja Talvi Maimetsa stipendium – 3 stipendiumit à 1280 eurot. Taotleda saavad TÜ meditsiiniteaduste valdkonna infektsioonhaiguste eriala arst-residendid ning molekulaar- ja rakubioloogia instituudi rakubioloogia eriala magistrandid ja doktorandid.

Valda ja Bernard Õuna mälestusstipendium – üks stipendium 5000 eurot. Stipendiumile saavad kandideerida TÜ üliõpilased (sh magistrandid ja doktorandid), kelle teadustöö on seotud biomeditsiini valdkonnaga.  Stipendiumi eesmärk on toetada biomeditsiinialaseid avaldatud või avaldamiseks esitatud teadustöid.

Jaan Einasto rahvusvaheline stipendium – üks stipendium 2000 eurot. Stipendium määratakse välismaalt Tartu ülikooli või Tartu observatooriumisse teadustööd tegema tulevale doktorandile või teadurile või ühele TÜ või Tartu observatooriumi doktorandile või teadurile rahvusvaheliseks koostööks teadustöös. Stipendiumi saaja peab olema doktorant või noor teadlane, kelle teadustöö on seotud astronoomia või kosmosetehnoloogia valdkonnaga.

Perekond Maimetsa stipendium Eesti muusika- ja teatriakadeemia üliõpilastele – üks stipendium 1280 eurot. Taotlema on oodatud Eesti muusika- ja teatriakadeemia muusikateaduse eriala kõikide tasemete üliõpilased.

Taotluste esitamise tähtaeg on 1. juuni 2016. Täpsem teave ja nõuded stipendiumite taotlemiseks: www.sihtasutus.ut.ee, tysiht [at] ut.ee, tel 737 5852 või 5657 1221 (Katrin Pärn).

Jaga artiklit

Märksõnad

stipendiumid