Juuni 2017, nr 6

Tartu ülikooli ideelabor avalikustas 19. mail äriideede konkursi Kaleidoskoop auhinnatseremoonial sellekevadised Vega fondi stardikapitali saajad.

Sel semestril otsustati toetada nelja teadusmahukat äriprojekti kokku 18 000 euroga. Vega fondi stardikapitalile kandideeris 19 äriprojekti, 11 neist said võimaluse oma ideed žüriile esitleda.

Oktoober 2016, nr 9
Märksõnad: 

Tartu ülikooli Vega fondi seekordne fondi kogusuurus on 80 000 eurot, mis on võrreldes varasemaga enam kui kaks korda suurem. Ka kandideerimissüsteem on muutunud paindlikumaks.

Vega fondi projektijuhi, TÜ ettevõtluse- ja innovatsioonikeskuse juhi Andres Kuusiku sõnul on varasemad kandideerimised näidanud, et Vega fondi toetus innustab meeskondi suurelt mõtlema, sealhulgas julgustab see alustama majandusarengut toetavate uute teadmispõhiste ettevõtetega.

September 2016, nr 8
FOTO: erakogu
Harry Huge koos «Network Globally, Act Locally» osalejatega.
Märksõnad: 

Hiljuti allkirjastati Harry ja Reba Huge’i sihtasutuse ja ülikooli vahel leping, millega toetatakse 50 000 dollariga ettevõtlike üliõpilaste teaduspõhiste äriideede arendamist ja elluviimist Vega fondis.

Harry ja Reba Huge’i sihtasutus on toetanud TÜ üliõpilaste ja õppejõudude vahelist mobiilsust Nebraska Wesleyani ülikooli ja Charlestoni kolledžiga juba kümme aastat. Viimasel kahel aastal on sihtasutus panustanud ka üliõpilaste ettevõtlikkuse arendamisse.

Telli voog RSS - Vega fond
Telli voog RSS - Vega fond