Detsember 2017, nr 11
FOTO: pixabay.com
Gruusia on üks võimalik õpirände sihtkoht.
Märksõnad: 

Meetme eesmärk on toetada akadeemiliste ja mitteakadeemiliste töötajate ning üliõpilaste õpirännet kolmandate riikide ja Euroopa kõrgkoolide vahel.

1. veebruaril 2018. aastal on uus Erasmus+ üleilmse õpirände tähtaeg. TÜ esitab ühe keskselt koordineeritud taotluse, mis hõlmab nii sissetulevat kui väljaminevat õpirännet koostöös partnerriikide kõrgkoolidega. Selleks tuleb oma soovid õpirändes osalemise kohta esitada hiljemalt 22. jaanuaril 2018. aastal rahvusvahelise koostöö peaspetsialistile Kadri Ojale.

Oktoober 2016, nr 9
FOTO: Lisanne Koppel
Nooed naudivad Tartus oldud aega väga, sest tegevusi on siin igale maitsele.

Kui muidu lähevad tudengid semestriks-kaheks mõnda välismaa ülikooli õppima, siis neli Narva kolledži tudengit tulid sel sügisel hoopis Tartusse tudeerima.  

Märts 2016, nr 3
FOTO: erakogu
Teabeseminaril jagab kogemusi ka üleilmse õpirände stipendiumi toel Vietnamis Hue meditsiiniülikoolis käinud Sulev Kõks (vasakul).
Märksõnad: 

Märtsi lõpus on ülikooli töötajad oodatud mobiilsusprogramme tutvustavasse teabetundi, kus saab ülevaate ülikooli vahendatavatest õpirännet toetavatest tegevustest. Oma kogemusi vahendavad ka juba programmide toel ennast välismaal täiendamas käinud õppejõud ja töötajad.

Rahvusvaheline koostöö ja välismaal enesetäiendamine on igapäevase töö oluline osa. Ülikool vahendab mitmeid erinevaid mobiilsusprogramme, mille abil nii õppejõud kui ka mitteakadeemilised töötajad saavad käia end välismaal täiendamas.

Telli voog RSS - Erasmus
Telli voog RSS - Erasmus