Meditsiiniteaduste valdkonna lõpetajad
BAKALAUREUSEÕPE
Füsioteraapia
Andres Aaliste
Liis Grete Atonen
Yana Belova
Kiur Erik Eensaar
Maria Kristina Eerme – cum laude
Dmitri Fomin
Tatjana Gavrilova
Darja Katariina Jarušina
Age Kannumäe
Margareth Kendrali – cum laude
Kerli Kink
Veronika Kolerova
Helen Käosaar – cum laude
Karoliine Loit
Kristina Lukki-Lukin
Artur Lõvi
Alina Maksimova
Hanna Moor – cum laude
Miina Muro
Nika Oskolkova
Grete Elanor Palgi – cum laude
Mari Parašin
Helis Perk – cum laude
Miriam Peterson – cum laude
Cleer Põldsaar
Märt Riso
Anton Rogozin
Helena Samelselg
Maksim Savinov
Aleks Savirand
Sigrid Smidt – cum laude
Oliver Suurorg – cum laude
Jelizaveta Zabarina
Kseniya Zhuravleva
Mikk Tali – cum laude
Viktoriya Tarasevich
Peeter Johan Taukar
Kristin Valge – cum laude
Julija Varšavskaja
Aleksander Vedler
Anastassia Volkova
Kehaline kasvatus ja sport
Alvar Johannes Alev
Sofiya Balabanova
Grigori Fominykh
Erika Helmelaid
Rasmus Kala
Markus Karu
Kirli Keemu
Riin Kiho
Kevin Krünvald
Karl Kuhlberg
Kärt-Triin Laagus
Ave-Lii Laas
Härmo Lambut
Fredy Laur
Aigar Leok
Daniil Masjukov
Egert Naruson
Mert Olesk
Patrik Peemot
Urmet Pungar
Kevin Rajasoo
Kevin Saar
Gerda Saks
Robin Sander
Kadi Sepp
Kristiina Siilamets
Siim Edvard Sinimeri
Kristel Sandra Soonik
Merit Stražicic
Diana Šarton
Anastasija Zabello
Vahur Teppan
Greete-Liisa Toom
Teesi Tuul
Ken-Krister Uuspalu
Carmen-Aneth Vanatoa
BAKALAUREUSE- JA MAGISTRIÕPPE INTEGREERITUD ÕPE
Arstiteadus (eestikeelne õppekava)
Anna Averkina
Roksana Babajeva
Vitali Djuško
Grete Eivak – cum laude
Taavi Ernits
Riinu Esko
Aljona Fadejeva
Greete-Johanna Froš
Nikita Galitski
Evelina Gavrilovs
Polina Gladkova
Jekaterina Goidina
Robin Gross
Loora Grünvald – cum laude
Britt Haas
Helina Hakmann
Marie Stefanie Helm
Greta Ilmas
Neeme Ilves
Karina Ivanova
Merilin Jaanimäe
Vladislav Jermakovitš
Minna Joor
Kristin Ly Järving
Anna-Kristiina Jätla
Karin Jätla
Laura Liisa Katariina Jürgenson
Grete Kaal
Kaarel Kalda
Elis Kalmus
Helen Kasemaa
Kätlin Regiina Kirjanen
Konstantin Knjazev
Marta Kohal
Hanna Mia Koit – cum laude
Elviira Korol
Anita Kozlova
Aaro Kristjuhan
Vladislava Krivonossenko
Ksenia Krivorukova
Britha Kuldsaar
Kelly Kullamaa
Mattias Kuppart
Nikita Kädva
Marie Laanisto
Gert Lagus
Ode Laik
Laura Laiv
Sigrid Latt
Mihhail Lebedev
Viktoria Ledeneva
Eleri Leht
Hanna-Liis Lett – cum laude
Karl-Erik Lett
Annabel Lillo
Gerli Liloson
Andre Lohk
Triinu Johanna Lume
Kaisa Mallene
Silvio Meskat
Helena Miidu
Andrei Mjakišev
Ragne Mõisama
Markus Mõistus
Katariina Mägi – cum laude
Mirjam Männiste
Markus Louis Mühlberg
Martin Müürsepp
Carmen Niinepuu
Epp Niinepuu
Pavel Nikolas
Britta-Mai Nõmmik
Jekaterina Olesk
Mart Pajula
Kadri-Ann Parmas
Katariina Past – cum laude
Sinikka Paukku
Elo Maria Pauman
Inger-Liis Pihlak
Anastasija Pinnonen
Daigi-Riin Pokbinder
Vanessa Pure
Britta Pähkel
Merili Pärn
Lisett Pärna
Markus Päär
Ärnja Päästlane
Christina Raaga
Laureen Reier
Kätlin Rest
Romy Rifkin
Inna Ruffati
Kristin Saan
Olle Saar
Josefina-Marii Sink
Anna-Marija Sljusartšuk
Gregor Sprengk
Aleksander Stanevitš
Ksenia Šenkina
Angele Zamulskyte
Magdalena Žoržoliani
Liina Talves
Annika Talvis – cum laude
Markus Tamm
Mark Tarkanovski
Rahel Teder
Kristiinia Teller
Anna-Viktoria Timejeva
Anne Grethe Tuisk – cum laude
Maris Tulk
Teele Tuularu
Darja Udalova
Helen Uibu
Kadri Uiga
Nikita Umov
Kadri Ustav
Karoliina Vahenõmm
Triin Valdmaa
Hanna-Kristel Valge
Kaisa Viires
Marta Viiul – cum laude
Kristina Vrukhina
Klaus Vändre
Karmen Õun
Arstiteadus (ingliskeelne õppekava)
Martin Olavi Magne Aarbakke
Anna-Elina Ahola
Sonja Mikaela Andberg
Azizah Bashir Bello
Rowina Shanni De Silva
Assel Kozhayeva
Benjamin Ng Jien Lee
Helmi Ilona Mäentie
Jani Petteri Mälkönen
Sini Karoliina Nieminen
Iida Amalia Nikkilä
Bekzod Nodirov
Anna Maria Oksanen
Daniel Patro Lorentz
Tuukka Oskari Piiponniemi
Otto Oskari Ruokojoki
Mauri Johannes Sandberg
Jyri Olavi Silasviita
Karri-Jussi Dominicus Suominen
Anna-Maija Kristiina Velmala
Hambaarstiteadus
Jaana Andrejeva
Nikita Botškarjov
Marina Dunajeva
Valeria Hameury
Keili Helekivi
Elina Igolkina
Mirjam Juhandi
Johanna Juhanson
Kristella Kaasik – cum laude
Kariina Kaaver – cum laude
Helina Kork – cum laude
Nikita Kostromin
Marge Läll
Danielle Lisbeth Mäemets
Sandra Pajula
Maileen Pillaroo
Anna-Liis Pruli
Adriann Putnik
Kärolin Rentel
Anett Ruddi – cum laude
Deniss Salmijanov
Katre Uibo – cum laude
Eliisa Urbel
Gerli Vahtriku – cum laude
Kirill Valdas
Proviisor
Marite Ainso
Hanna Andla
Regina Berezovskaja
Johanna Jõgisoo
Mattias Jaak Koppel
Merili Kärk
Marek Leidmaa
Marko Maal
Triinu Margens
Violetta Muhhina
Gerda Nelis
Anette Nurm
Susanna Ojamäe
Arina Semjonova
Julia Suškevitš
Margaret Žoržoliani
Marina Tihhonova
Valeria Ušanova
MAGISTRIÕPE
Füsioteraapia
Alina Amjaga – cum laude
Margit Kalk – cum laude
Anastasia Koršunova – cum laude
Dmitri Kurganov
Mihkel Kurvits
Kaie Leppik – cum laude
Kelly Leppik
Andra Muhu – cum laude
Allar Mällo
Aigi Mänd
Darja Predbannikova – cum laude
Liana Raeste
Pilleri Sei
Viktoria Soodla – cum laude
Saskia Tõugjas
Kristina Ussova
Kristian Karel Ööpik
Kehaline kasvatus ja sport
Siim Abner
Linda Marii Aljasmäe
Šerelin Bovt
Annabel Huik
Mihkel Keldoja
Lisanna Liplik
Mari-Liis Must
Temari Nuuma
Hasso Paap
Roel Pedanik
Karl Robert Reinart
Henry Räppo
Kertu Salme
Kirte Katrin Sarevet
Evelin Sulg
Kelli Välba – cum laude
Rahvatervishoid
Merlin Aasa
Hanna Maria Aavik
Ülle Hõbemägi
Marek Limberg
Laura Lukk
Grete Pärna
Marika Soomlais – cum laude
Sale-Liis Teesalu – cum laude
Mari Tõnissoo
Deniss Vender
Irena Viitamees
Anne Välimets
Õendusteadus
Leiki Karuse
Jevgenia Kravtšenko
Siiri Linde
Marjaliisa Mikiver
Siiri Sats
Maria Suits
Grete Tamm
Merilin Tilk
Keidi Õispuu
Lisa kommentaar