Humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna lõpetajad
BAKALAUREUSEÕPE
Ajalugu
Hanna Simona Allas – cum laude
Helena Eglit – cum laude
Artur Heinsalu
Fiona Jõesuu
Mihkel Johannes Kangro
Hanna-Riin Karu – cum laude
Agnes Kesküla
Manana Kokhtashvili
Elisabeth Kont
Mihkel Kraav
Marian Laur
Ketlin Lillepuu
Karoline Mai
Markus Müüripeal
Solveig Niitra
Maikli Ojaviir
Eliisebeth Pruus
Julius Raamat
Kristjan Raja
Mio Lize Rebane
Hipp Saar
Grete Silem
Henri August Silluta
Peeter Toomas Tael
Taavi Tammet
Margret Tigane
Antiikkeeled ja -kultuurid
Vitali Poskin
Kertu Sumre
Eesti ja soome-ugri keeleteadus
Darja Amelkina
Hannabel Aria – cum laude
Anett Arutamm
Alexandra Kolsar
Margit Kooser
Annely-Maria Liivas
Sofia Lutter
Marilin Lõhmus
Nele Novek
Jekaterina Petrotšenko
Mihkel Rünkla
Edgar Sai
Alina Schmidt
Liisa Kai Siimut
Maria Šavkun
Georg Timoštšenko
Aira Tonka
Leena Karin Toots – cum laude
Filosoofia
Jane Eiche – cum laude
Heldi Marleen Lang – cum laude
Markus Nahkur
Aurora Ruus – cum laude
Renee Stamberg
Vivian Vaha
Inglise keel ja kirjandus
Anne-Mari Abroi
Roberta-Grethel Agu
Alisa Aleksina
Liis Antons
Annabel Bremen
Celia Ellermäe
Kairit Laitinen
Mark Aaron Levin
Elizabeth Nadjuk
Anett Pettaig
Oto Pruul
Victoria Elisabeth Pukki
Elsa Triin Raidla
Jaana-Liis Raidsalu
Marcus-Meinhard Rauniste
Tanel-Enn Reiman
Mario Remmel
Janely Rüdein – cum laude
Merili Elisabet Schmidt
Madli Toomiste
Maribel Tuiken
Alexandra Tuuling
Miina Valgma
Marian Vihand – cum laude
Kirjandus ja kultuuriteadused
Kaspar Gräzin
Karmen Juhkam – cum laude
Karoliina Kallion
Rahel Ariel Kaur
Kristin Kizant
Triinu Kurvits
Markus Laanoja
Lisanna Lajal
Heldi Marleen Lang
Marrit Lehtpuu
Maret Luud
Maarja Lünekund
Heleri Carita Meremäe
Eleriin Miilman – cum laude
Katri Pajusalu
Sandra Piir – cum laude
Sergei Poljatšihhin
Laura Prii
Richard Sepajõe
Mariann Võhmar
Religiooniuuringud ja teoloogia
Riina Gadjak
Anni Krüüner – cum laude
Eelika Laane-Hannus
Nele Mikk
Brita Nõu
Joonas Taniloo
Brenda Teder
Kadri Vanem
Romanistika
Adelina Fetuga
Lisett Heero – cum laude
Tõiv Helm – cum laude
Anna Maria Hermann
Sigrid Jakobson – cum laude
Tiina Kabanen
Margaret Loik
Kristin Munski
Saskia Olesk
Kristina Pihlapuu
Brigitta Pille – cum laude
Kertu Proosa
Lotta Saadla – cum laude
Ilmarine Serna – cum laude
Juuli Teder – cum laude
Arabella Tombak
Saksa keel ja kirjandus
Leelo Haav
Seidi Ipsberg
Karl Jõgar
Liisa-Maria Komissarov – cum laude
Sofia Kriuchkova
Hildegard Lukas
Mariia Mikirtumova
Kelli Pärn
Anastasia Šepilenko
Margaret Vanner
Mikk Viilukas – cum laude
Semiootika ja kultuuriteooria
Andreas Eerik
Joan Jürgens
Rene Kriisa – cum laude
Rasmus Kuningas – cum laude
Egert Käesel
Jaanika Palm – cum laude
Ilo Tuule Rajand
Rasmus Rebane
Laura Sauga-Tilk
Tshinar-Kristi Shahmardan
Karl Šafranovski
Oliver Valk
Skandinaavia keeled ja kultuurid
Helena Aavistu
Jekaterina Ivanova
Helene Maria Kikas – cum laude
Minna Salmistu
Vjatšeslav Stiba
Vene ja slaavi filoloogia
Artjom Atškasov
Anastassia Bobõleva – cum laude
Denis Božedarov
Ekaterina Davõdova
Viktoria Fekljajeva
Ksenija Fjodorova
Karina Jefimova – cum laude
Olga Menšikova
Anastasia Ozolina
Marija Ovdeitšuk
Erik Plado
RAKENDUSKÕRGHARIDUSÕPE
Kogukonnaharidus ja huvitegevus
Maris Altmann
Riine Ant
Antonina Eek
Ksenija Gudošnikova
Monika Hale
Getter Hiiesalu
Karmen Kaljula
Heloona Kalve
Triin Kant
Ketrin Kastehein – cum laude
Kati Kivja
Ivo Leek
Getter Linde
Martina Mäekalle
Aveli Otsa
Ave Paluoja
Kai Parre
Chätlyn Parts
Kaari Põlder
Reelika Püll
Hanna-Grete Rüütli
Sirli Solom
Terje Sõrmus
Ege Taškin
Grete-Brigitte Tiido
Triin Tiimann
Tiffany Timm
Elisabeth Uudevald
Kultuurikorraldus
Carmen Hallik
Elis Luusepp
Elo Meier
Lisette Metsniit
Inger Helena Paulson
Kadi Remann
Carmen Ruus
Sten Siirak
Anni Sikk
Saara Silvia Soasepp
Carmen Taavet
Diana Tiits
Anna Brit Vetsa
Muusika
Aive Adamka
Anneli Hirv
Hendrik Ilves
Kristi Kajasalu
Sandra Eowyn Karu – cum laude
Merili Kask
Aneth Kond
Ilja Korjukin
Õnnela Lees
Rain Lepik
Harry-Karl Lepp
Carlos Liiv
Raina Luht
Sirli-Johanna Lump
Susanna Viktoria Mõtsmees
Merli Mäevälja
Artur Müür
Erki Paju
Sinne Saar
Grethel Seegel
Egert Silk
Mattias Simson
Siiri Talv
Marcus-Albert Tuul
Viljam Valdmaa
Kristiina Valdman
Joosep Verbu
Pärandtehnoloogia
Kermo Aasmäe
Ulvi Altement
Kristi Everst – cum laude
Gert Evert
Edrin Hansen
Reelika Ilves
Külli Jaska
Heleri Jürisson
Reet Kandimaa
Kaie Konsap
Ene Koppelmann
Juhani Lumera
Meelis Merila
Jakob Naagel
Katrin Paas
Martin Raat
Eiko Rapur
Karl Eik Rebane
Eesi Rosenberg – cum laude
Triin Sarapik-Kivi
Alvar Umb
Jaanus Vaabla
Märt Vahtramäe
Piret-Oliivia Ütt
Tantsukunst
Liis Maria Kaabel
Helina Karvak
Triin Kauber
Jaana Persidski – cum laude
Maryn-Liis Rüütelmaa
Elle Maria Viies – cum laude
Teatrikunst
Anna Laura Alamets
Alissija-Elisabet Jevtjukova
Liisbeth Kala
Eliise Künnis
Pirte Laura Lember
Luisa Lõhmus
Saamuel Pilpak
Anumai Raska – cum laude
Erko Sild
Theodor Tabor
Sebastian Talmar
Germo Toonikus
Johanna Vaiksoo
Maria Valk
Teatrikunsti visuaaltehnoloogia
Eliise Künnis
MAGISTRIÕPE
Ajalugu
Kristi Ilves
Sander Jegorov
Triin Kald
Ragne Kangro – cum laude
Roman Kasak
Mairi Kaseorg
Kaspar Kivastik – cum laude
Kaari Koch
Anna-Maria Leitu
Sander Nuut
Katariina Sofia Päts – cum laude
Sandra Sammler
Grete Sirge
Robert Varik – cum laude
Kaarel Viljaste
Eesti ja soome-ugri keeleteadus
Ellika Eero
Mingxin Fan
Kärt-Kristiin Jaagu
Krista Kotkamäe
Käbi Laan
Mirjam Liivak – cum laude
Xingyu Liu
Janek Vaab – cum laude
Eesti keele ja kirjanduse õpetaja
Tiia Allas
Laura Jõgar
Inna Kristal – cum laude
Jaanika Kuusik
Kulla Mellov
Moonika Pärn
Ell Vahtramäe
Etnoloogia, folkloristika ja rakendusantropoloogia
Aibike Gaibli
Susanna Homuha – cum laude
Haozhen Li – cum laude
Kristiina Siig
Euroopa keeled ja kultuurid
Hanna-Britt Augasmägi
Adil Babayev
Jan Willem Jim Braafhart – cum laude
Kelsey Michael Grabill – cum laude
Mehar Abbas Ali Habibi – cum laude
Anastasiia Loginova – cum laude
Juliana-Vitaliia Mart
Liina Maurer – cum laude
Ezinne Chidi Obiagazie-Ibezim
Sarah-Liisa Oja
Moonika Põldvee
Gäroly Rohelsaar
Mariia Sherikh
Ester Suur – cum laude
Linda Tender
Filosoofia
Natasha Jade Bailie – cum laude
Michaela Hochbaumer
Karl Lembit Laane – cum laude
Anna-Liza Starkova
Mona Marie Lucie Tärk
Anastasiia Yaryhina
Folkloristika ja pärandirakendused
Lodewyk Marthinus Barkhuizen – cum laude
Kashif Farooqi
Chahal Garg
Polina Holitsyna – cum laude
Tomas Londoño Mora
Rash Ha Muntaqaa
Sabine Puste
Emily Celeste Watts
Heli- ja visuaaltehnoloogia
Jason Alexander Greenberg
Qumrosh Abbas Khan
Mariia Mysina
Kirjandus- ja teatriteadus
Karin Allik – cum laude
Karmen Maat – cum laude
Laura Maria Mäits
Kerttu Piliste – cum laude
Laura Pääbo
Tiiu Tamm
Kultuurikorraldus
Arnika Aadusoo
Anett Altmäe
Emily Bollverk
Kateryna Botnar
Grete Habakukk – cum laude
Mae Juske
Merilin Jõesaar
Kaili Kalle
Pilleriin Kannel – cum laude
Aire Levand
Mervi Lilleoja
Mari-Liis Männik
Eva Naruskberg
Gertrud Preis
Piia Põder
Chris Serglov
Eneli Stimmer
Mairin Tann
Tiina Tarkus – cum laude
Kersti Teenu
Eveli Tooming
Ave Vaarma
Kaja Vahar
Kultuuripärandi loovrakendused
Koidu Ahk – cum laude
Eda Kivisild
Katry Mets – cum laude
Svetlana Saare – cum laude
Evelin Siiman – cum laude
Janne Vaabla
Kunstide ja tehnoloogia õpetaja
Elina-Liina Ardla
Riina Arva – cum laude
Kristiina Avel
Lisabeth Hint
Triin Hussar
Kirsika Karheiding
Karmen Kroonmäe
Jaana Käba
Andre Maaker
Ester Must
Marieta Mõttus-Asson
Triin Mägi
Airi Pedaja
Joosep Pilliroog
Pille Pirk – cum laude
Maris Roost
Heili Helene Rungi
Ade Sepp
Natalja Švetsova
Egle Takk
Peeter Tamm
Elis Tuik
Liina Unt – cum laude
Pärandtehnoloogia
Kadri Kuusk – cum laude
Merli Mänd
Age Raudsepp
Made Uus – cum laude
Pärimusmuusika
Kaisa Nõges
Religiooniuuringud ja teoloogia
Marietta Alliksaar – cum laude
Marie Edala
Jaanus Eensalu
Eve Kask
Pille-Riin Makilla
Tiina Puusalu
Rahel Toomik – cum laude
Anti Toplaan
Evelyn Tuul
Elar Vahter
Erki Varma
Semiootika
Naira Baghdasaryan – cum laude
Anastasiia Bondarenko – cum laude
Heidi Campana Piva – cum laude
William Elwood Derrah IV
Nicholas Christian Hemann
Kaustubh Khare
Ekaterina Khomutova
Denys Sultanhaliiev
Iuliia Tishkina
Anastasiia Tsvion – cum laude
Sergio Alejandro Velasquez Sabogal
Guosheng Xu
Jin Yan
Semiootika ja kultuuriteooria
Marko Karilaid
Astra Rihma
Krista Tomson
Ene Tubelt
Tõlkeõpetus
Pilleriin Albri
Laura Christine Arba
Roland Brant
Diana Fjodorova
Heddi Heinlaid
Liisi Jakobson – cum laude
Maris Kobin
Liisi Kraak
Karin Kull
Joosep Paasmäe
Margret Rand
Anna-Maria Sarap
Kairi Sepp
Kadri Sildmets
Olli Taukul
Grete Maria Vaarmann
Võõrkeeleõpetaja
Merlyn Eessaar
Laura Ermel
Darja Filatova
Elerin Helde
Andra Jelle – cum laude
Kärt-Katrin Johanson
Krista Kallavus
Maarja Kallis
Johanna Konso
Sirelin Koval
Liina Laanejärv
Ilona Laur-Põder
Epp Lipu
Relika Maripuu – cum laude
Maris Marko
Anna Mazepa
Andre Merilaid
Marju Naar
Ave Palm – cum laude
Eke Pernik
Milvi Marle Rist
Tuuli Saksa – cum laude
Stefani Vladimira Semjonova
Liisa Helene Sepping – cum laude
Johanna Teder
Carmen Treu – cum laude
Anna Vaher
Sofia Valk
Linda Veski
Koit Visnapuu
Merike Voss
Lisa kommentaar